28.01.2015 15:44

Slash i jego GPS

Dla nowej ukochanej gitarzysta wytatuował sobie na szyi współrzędne geograficzne. Już nigdy nie zgubi do niej drogi.

Slash i jego GPS
foto: instagram.com/toddaarikreich

30 grudnia 2014 roku Slash wypełnił dokumenty rozwodowe. Tym razem do Perli Hudson i ich dwóch synów raczej nie wróci. Od jakiegoś czasu znów – po ponad 20 latach – spotyka się ze Meegan Hodges, która tym razem chyba nie odpuści…

Na początku nowego roku, zaledwie kilka dni po wizycie u prawnika, w dowód miłości muzyk zdecydował się na tatuaż na szyi. Dlaczego akurat tam? Słynie z bujnych loków, może liczył, że dziara prędko nie zostanie zauważona? Niestety szybko zdradził go tatuator, chwalący się swoimi dziełami (i klientami) na Instagramie.

slash_todda

Identyczne współrzędne geograficzne kilka miesięcy temu na ciele zapisała sobie Meegan. Wybrała trochę mniej spektakularne miejsce – wewnętrzną stronę przedramienia.

meegan-hodges

Stara miłość nie rdzewieje. Ciekawe tylko, czy tak samo będą się cieszyć z GPS-ów, gdy emocje trochę opadną…

Dwie wyjątkowe lokalizacje Slasha

Gitarzysta wyjątkowo dobrze musi wspominać jedną z nocy w Chicago, spędzoną w pobliżu ulicy N Clark (N 41° 56' 59.8", W 87° 39' 31.2"). Jak myślicie – gdzie poznali się Meegan i Saul? Na koncercie w Metro Chicago, tuż obok przy drinku w Smart Bar czy po drugiej stronie ulicy w Wrigleyville Dogs, pałaszując hot dogi?

metro-centrum

Kolejne współrzędne (N 34° 10' 31.2", W 118° 36' 09.8") odsyłają na willowe przedmieścia Los Angeles. Para podobno niedawno gdzieś tam razem zamieszkała.

Zastanawiacie się, jak bardzo trzeba kochać jakieś miejsce, by wytatuować sobie jego koordynaty? Mimo że Meegan Hodges zawodowo zajmuje się modą, nie ona zainicjowała ten trend. Przed nią była Angelina Jolie na lewym ramieniu ma wytatuowane współrzędne geograficzne punktów, w których narodziły się jej dzieci, zarówno te biologiczne, jak i adoptowane. Czego to się nie robi dla ukochanych...

Urszula Drabińska
Tagi: Duperele Slash