Slash: Powrót Guns N' Roses byłby niezłą zabawą

Robert Skowronski
08.05.2015 09:25
Slash: Powrót Guns N' Roses byłby niezłą zabawą Fot. Ding zhenjie - Imaginechina/FOTOLINK/East News

Po licznych sporach między muzykami Guns N’ Roses trudno było przypuszczać, że powrót grupy w klasycznym składzie jest w ogóle możliwy. To co wydawało się nierealne, może stać się jednak faktem.

Głównym powodem pojawienia się Slasha w programie „CBS This Morning" było ogłoszenie przez artystę premiery nowego teledysku do piosenki „Beneath The Savage Sun". Prowadzący zadali gitarzyście szereg pytań. Nie obyło się bez tych dotyczących powrotu Guns N' Roses w dawnej formule. Według słów Slasha nie jest to wykluczone:

Jeżeli wszyscy będziemy chcieli to zrobić z właściwych powodów, to sądzę, że fani będą zachwyceni. W pewnym sensie może to być niezła zabawa. Nigdy nie mów nigdy.

No tak, ale czy wieloletnie utarczki między Axlem Rosem, a pierwotnym gitarzystą grupy na to pozwolą? Okazuje się, że topór wojenny między Slashem a wokalistą Guns N' Roses jest już zakopany:

Nie rozmawialiśmy ze sobą od jakiegoś czasu, ale napięcie między nami wyparowało. Nie ma już tego dawnego sporu. Tylko media wciąż go utrwalają.

Podczas rozmowy oprócz tematu dotyczącego Gun N' Roses i teledysku, który ma zwrócić uwagę na problem zabijania słoni w celu pozyskania ich kości do sprzedaży, muzyk mówił też o kształtowaniu się swojej rasowej tożsamości i życiu w trzeźwości. Wyznał, że nie pije już od 9 lat:

Utrzymanie trzeźwości jest zawsze wyzwaniem, ale doświadczyłem już tylu ekstremalnych sytuacji, że po prostu już się wypaliłem w tej kwestii.

Pełen zapis rozmowy możecie zobaczyć w programie „CBS This Morning":

Wierzycie jeszcze w to, że oryginalny skład Guns N' Roses stanie ponownie na scenie?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.