Slash przedstawił własny wirtualny pinball. Do wygrania specjalna playlista

Maciej Koprowicz
17.08.2018 13:17
Slash przedstawił własny wirtualny pinball. Do wygrania specjalna playlista Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Z okazji nowej płyty słynnego gitarzysty możemy zagrać w internecie jego ulubioną grę, czyli flippera.

Każdy fan Saula „Slasha” Hudsona wie, że jego wielką pasją – obok, oczywiście, gry na gitarze – jest bilard elektryczny. Muzyk nie tylko uwielbia chodzić w ślady Tommy’ego z rock opery The Who i zamieniać się w „pinballowego czarodzieja”, ale także sam projektuje stoły do gry. W 1994 na rynek trafił sygnowany przez jego zespół Guns N’ Roses oficjalny flipper.

O swoim hobby Slash przypomniał z okazji premiery nowego albumu Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators. Płytę „Living The Dream” promuje Slashowy wirtualny pinball, w który zagrać możemy na pinball.slashonline.com.

slash pinball Fot. foto: screen z https://pinball.slashonline.com/

Grać możemy po połączeniu z platformą streamingową Spotify, choć nie jest to konieczne. Jeśli uda nam się wygrać grę, otrzymamy dostęp do specjalnej playlisty z utworami z różnych płyt Slasha, w tym najnowszym „Driving Rain”.

Slash – nowy album

Czwarty album wydany przez Slasha pod swoim pseudonimem, „Living The Dream”, ukaże się 21 września 2018. Podobnie jak na poprzedniej płycie, „Apocalyptic Love” gitarzyście towarzyszą wokalista Myles Kennedy (znany z Alter Bridge) oraz zespół The Conspirators.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.