14.07.2015 09:14

Slash schodzi do piekła

Ikona gitary, Slash, próbuje też dorobić się podobnego statusu w kinie. Muzyk znany z Guns N' Roses już od jakiegoś czasu posiada swoje studio i zabawia się w producenta - jego najnowszym dziełem będzie „The Hell Within”. Zobaczcie zwiastun tego horroru.

Slash schodzi do piekła
foto: kadr z wideo

Reżyserią obrazu zajmie się Dennison Ramalho, który ma już na koncie m.in. segment w filmowym zbiorze „ABCs of Death 2”. Za scenariusz będzie odpowiedzialny Jeff Buhler, którego największym osiągnięciem jest jak do tej pory napisanie skryptu do „Nocnego pociągu z mięsem”.

Producentem będzie studio SlashFiction, którego właścicielem jest nie kto inny, jak słynny gitarzysta. Nie będzie to zresztą jego debiut w tej roli, gdyż już wcześniej pracował m.in. przy filmie „Nothing Left To Fear”. Ostatecznie Slash uważa, że „przemysł muzyczny ssie”, więc może dlatego odwraca się w stronę X Muzy.

Fabuła dreszczowca skupiać ma się na postaci Marie, która zaangażowana jest w pomoc humanitarną krajom Ameryki Południowej. Mieszka ona ze swoim mężem Davidem w Nowym Jorku, jednak niepokojące telefony z Brazylii sprawiają, że ruszają oboje do Rio de Janeiro, aby odnaleźć zaginione dziecko. Wkrótce trafiają oni do serca dżungli i tajemniczej wioski. Spirala straszliwych wydarzeń zaczyna się coraz bardziej nakręcać. Piekło jest tuż za rogiem. Zobaczcie zresztą zwiastun:

Można wesprzeć projekt Slasha poprzez stronę fanbacked.com (na tym samym portalu fundusze zbiera również Rob Zombie na film „31”). Ci, którzy przekażą pieniądze mogą liczyć na bilety na premierę, plakat filmu, możliwość wizyty na planie oraz najświeższe informacje dotyczące dzieła od samego Slasha.

Na tym atrakcje się nie kończą. Bodaj największą gratką ma być to, że twarz danej osoby zostanie komputerowo wpasowana w martwe ciało, które widoczne będzie podczas jednej ze scen dzieła - to jednak zabawa, której koszt będzie wynosić 2500 dolarów. 

Slash cieszy się z okazji zaangażowania w projekt, gdyż sam jest fanem kina grozy:

"

Kocham filmy o potworach i te, gdzie strach budowany jest przez atmosferę. Uwielbiam też efekty, które sprawiają, że te monstra wyglądają na ekranie jak prawdziwe. Kiedy przeczytałem scenariusz „The Hell Within” wiedziałem, że jest to projekt wpasowujący się w mój gust. Przemówił do mojej horrorowej wrażliwości. Wiem, że fani kina grozy będą tak samo przestraszeni jak ja. "

Plakat do „The Hell Within” z tajemniczym pytaniem, na które z pewnością odpowie rozwój fabuły będzie się prezentować tak:

plakat

Co sądzicie o filmowym projekcie Slasha?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Slash