Slash szczerze o uzależnieniu od alkoholu: Teraz płacę za swoje błędy

21.09.2019 13:14
Slash|north Fot. . shutterstock.com

Slash przez długi czas zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. W jednym z wywiadów postanowił opowiedzieć o swojej przeszłości. 

Gitarzysta Guns N' Roses w latach 80. bawił się tak, jakby jutra miało nie być. Kiedy kapela była u szczytu sławy, muzyk nie wylewał za kołnierz, a na domiar złego za bardzo polubił towarzystwo heroiny. W jednym z wywiadów postanowił szczerze opowiedzieć o uzależnieniu od alkoholu. Slash jest trzeźwy od 13 lat. 

Slash szczerze o uzależnieniu od alkoholu: Teraz płacę za swoje błędy

W wywiadzie dla magazynu Outlaw, gitarzysta opowiedział o pierwszym spotkaniu z Lemmym z Motorhead, a także o trasie z Gunsami. Slash postanowił podzielić się również przemyśleniami, które dotyczą jego przeszłości: 

Miałem niesamowicie ciekawą relację z alkoholem przez bardzo długi czas. Teraz płacę za swoje błędy, które popełniałem wtedy - wybory, których dokonałem, bo nie byłem obecny. Wydarzyło się sporo różnych rzeczy, które były nieodłączną częścią problemu, z którym się zmagałem. Jednak kiedy w końcu doszedłem do punktu, w którym byłem stanie to zakończyć, poczułem ogromną ulgę. Nie za wiele się zmieniło poza tym, że nie piłem, ale chodziłem na mitingi i robiłem te wszystkie rzeczy na początku. Teraz minęło już 13 lat...

Przeczytaj także

Gitarzysta zdradził również, że kiedy jest na trasie z zespołem czuje się jak w domu i że nawet lata 90. nie mogą się równać temu, co jest teraz. Nic dziwnego... Reunion kapeli i trasa "Not In This Lifetime..." okazały się ogromnym sukcesem.

Zobacz także: Slash potwierdził, że Guns N' Roses rozpoczął pracę nad nowym albumem

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.