21.09.2019 13:14

Slash szczerze o uzależnieniu od alkoholu: Teraz płacę za swoje błędy

Slash przez długi czas zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. W jednym z wywiadów postanowił opowiedzieć o swojej przeszłości. 

Slash
fot. shutterstock.com

Gitarzysta Guns N' Roses w latach 80. bawił się tak, jakby jutra miało nie być. Kiedy kapela była u szczytu sławy, muzyk nie wylewał za kołnierz, a na domiar złego za bardzo polubił towarzystwo heroiny. W jednym z wywiadów postanowił szczerze opowiedzieć o uzależnieniu od alkoholu. Slash jest trzeźwy od 13 lat. 

Slash szczerze o uzależnieniu od alkoholu: Teraz płacę za swoje błędy

W wywiadzie dla magazynu Outlaw, gitarzysta opowiedział o pierwszym spotkaniu z Lemmym z Motorhead, a także o trasie z Gunsami. Slash postanowił podzielić się również przemyśleniami, które dotyczą jego przeszłości: 

"

Miałem niesamowicie ciekawą relację z alkoholem przez bardzo długi czas. Teraz płacę za swoje błędy, które popełniałem wtedy - wybory, których dokonałem, bo nie byłem obecny. Wydarzyło się sporo różnych rzeczy, które były nieodłączną częścią problemu, z którym się zmagałem. Jednak kiedy w końcu doszedłem do punktu, w którym byłem stanie to zakończyć, poczułem ogromną ulgę. Nie za wiele się zmieniło poza tym, że nie piłem, ale chodziłem na mitingi i robiłem te wszystkie rzeczy na początku. Teraz minęło już 13 lat... "

Slash
Slash
Przeczytaj także Slash wypowiedział się na temat muzyki Guns N’ Roses w najnowszym "Terminatorze"

Gitarzysta zdradził również, że kiedy jest na trasie z zespołem czuje się jak w domu i że nawet lata 90. nie mogą się równać temu, co jest teraz. Nic dziwnego... Reunion kapeli i trasa "Not In This Lifetime..." okazały się ogromnym sukcesem. Fani zwariowali jeszcze bardziej, kiedy w maju 2019 roku Slash udzielił wywiadu, w którym przyznał, że Gunsi pracują nad nowym albumem. Kiedy odbędzie się premiera? Tego jeszcze nie wiemy, ale mamy nadzieję, że niedługo.

Zobacz także: Slash potwierdził, że Guns N' Roses rozpoczął pracę nad nowym albumem

Tagi: Slash Guns N Roses