Slash wypowiedział się na temat muzyki Guns N’ Roses w najnowszym "Terminatorze"

10.09.2019 09:31
Slash wypowiedział się na temat muzyki Guns N’ Roses w najnowszym "Terminatorze" Fot. . I Zorstan/DYDPPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Jakiś czas temu świat obiegły plotki o tym, że Guns N' Roses stworzy muzykę do najnowszego "Terminatora". Slash postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

"You Could Be Mine" to utwór, który w 1991 roku pojawił się w drugiej części "Terminatora: Dzień sądu". W teledysku promującym singiel wystąpił nawet Arnold Schwarzenegger. Od tego wydarzenia minęło już 28 lat. Od dłuższego czasu mówi się o najnowszym filmie "Terminator", który zadebiutuje na ekranach kin 23 października 2019 roku. We wrześniu świat obiegła informacja, że Guns N' Roses skomponuje muzykę do "Mrocznego przeznaczenia". Gitarzysta grupy, Slash, postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

Slash o muzyce Guns N' Roses w najnowszym "Terminatorze"

Na początku września informowaliśmy was, że na fanowskiej stronie zespołu, Guns Over Oz, pojawiła się informacja, że Gunsi są obecnie zajęci tworzeniem piosenek do "Terminatora: Mroczne przeznaczenie". Na Instagramie pojawił się wpis, z którego można wyczytać, że członkowie Guns N' Roses zostali zaproszeni na prywatny pokaz produkcji. Slash w wywiadzie z Eddiem Trunkiem dla SiriusXM postanowił sprostować te informacje: 

Robimy teraz jedną turę po Stanach, a pod koniec tego miesiąca zagramy w Meksyku. To tyle jeśli chodzi o najbliższe plany Gunsów, ale myślę, że zaplanujemy coś na marzec [...]. Wszyscy wiedzą, że pracujemy nad nowym materiałem, który jest naprawdę świetny i na tym się przede wszystkim skupiamy. Swoją drogą, nic nie znajdzie się w najnowszym "Terminatorze".

Przeczytaj także

Cóż, fani niestety nie usłyszą kompozycji Guns N' Roses w nowym filmie z Arnoldem Schwarzeneggerem. Nie mniej cieszy nas informacja, że kapela pracuje nad najnowszym wydawnictwem. Nie wiadomo jednak, kiedy ukaże się album.

Zobacz także: Slash potwierdził, że Guns N' Roses rozpoczął pracę nad nowym albumem

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.