Slash pokazał klip do "Mind Your Manners" stworzony z nagrań fanów
Aleksandra Degórska
13.11.2018 16:00
Slash pokazał klip do "Mind Your Manners" stworzony z nagrań fanów Fot. kadr z wideo

Fani Slasha podzielili się nagraniami nie tylko z koncertu, ale również pokazali, jak wybierają się na występ ulubionego muzyka.

W październiku 2018 roku Slash, Myles Kennedy oraz The Conspirators postanowili poprosić swoich fanów o pomoc przy stworzeniu klipu do numeru "Mind Your Manners" z najnowszej płyty "Living The Dream".

Slash i Myles Kennedy And The Conspirators z klipem "Mind Your Manners"

Muzycy zachęcili osoby, które wybrały się na koncert w Palladium w Hollywood, żeby nagrywali występ grupy. Z powstałych nagrań reżyser Clifton Collins stworzył jedno wideo, które pokazuje show formacji z perspektywy widzów.

W klipie zobaczymy również kadry, jak fani wybierają się na koncert kapeli i przed rozpoczęciem występu. Zobaczcie teledysk do "Mind Your Manners".

Album "Living The Dream" był dotychczas promowany singlami „Driving Rain” czy „Mind Your Manners”.

Slash w Polsce w 2019

Polscy fani będą mogli zobaczyć Slasha ponownie w akcji już 12 lutego 2019. Slash z Myles Kennedy i The Conspirators wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie. Sprawdźcie, gdzie możecie kupić bilety na koncert Slasha.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.