Slash zagrał z dziećmi utwory Guns N' Roses

Aleksandra Degórska
27.07.2016 11:15
Slash zagrał z dziećmi utwory Guns N' Roses Fot. kadr z wideo

Chyba nie ma nic lepszego niż wystąpić na jednej scenie ze swoim idolem. Te dzieciaki miały naprawdę farta. 

Grasz sobie na scenie numery Guns N' Roses, podpatrujesz jak idzie Twoim kolegom, którzy mocno skupiają się, żeby trafić w nuty. Tymczasem pojawia się jakiś intruz z gitarą i z mopem na głowie.

Co więcej koleś gra idealnie na instrumencie i w końcu zdajesz sobie sprawę z kim masz do czynienia. Do akcji bowiem wkroczył sam Slash, który pojawił się podczas próby musicalu „School of Rock” na Broadway’u.

Szczególnie przestraszoną minę miał maluch Brandon Niederauer, który grał ramię w ramię ze Slashem. Dzieciak świetnie sobie poradził i bacznie podpatrywał mistrza.

Zobaczcie, jak urwisy wykonały z gitarzystą numery „Sweet Child O'Mine” oraz „Paradise City”:

Slash był pod wrażeniem małych uzdolnionych bestii:

To było świetne móc spotkać tyle zagorzałych i utalentowanych małych rockmanów. One są świetnymi dzieciakami, jak również i muzykami. 

Slash nie jest pierwszą gwiazdą, która odwiedziła dzieci grające w musicalu. Podczas jednego z koncertów na scenie pojawiła się Stevie Nicks z Fleetwood Mac, która wraz z urwisami wykonała „Rhiannon”. Wokalistka była pod wielkim wrażeniem dzieciaków i chciałaby je nawet wziąć ze sobą w trasę. 

Kolejne zdolne maluchy rosną jak na drożdżach. Zresztą niejednokrotnie pisaliśmy o brzdącach, które wykonywały numery takich kapel, jak chociażby Rammstein, The White Stripes czy Danzig.

Jak oceniacie wspólny występ Slasha z dzieciakami ze spektaklu „School of Rock”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.