Slash zareagował na oskarżenia o pedofilię wymierzone w Michaela Jacksona

Joanna Chojnacka
08.04.2019 12:56
Slash zareagował na oskarżenia o pedofilię wymierzone w Michaela Jacksona Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Gitarzysta grupy Guns N' Roses w jednym z ostatnich wywiadów został zapytany o zdanie na temat kontrowersyjnego filmu dokumentalnego "Leaving Neverland". 

Film dokumentalny "Leaving Neverland" niezmiennie od swojej premiery na początku marca 2019 roku nadal budzi kontrowersje. Bohaterowie produkcji opowiadają przed kamerami swoje poruszające historie, w których oskarżają Michaela Jacksona o molestowanie seksualne, którego rzekomo się dopuszczał, kiedy chłopcy byli jeszcze dziećmi. Na zarzuty przedstawione w filmie szybko zareagowały instytucje i media np. radio BBC, które przestało emitować utwory Króla Popu. Istnieją jednak osoby, które bronią muzyka. Film skrytykowała między innymi siostrzenica Jacksona, a jego biograf zadeklarował, że ma dowody na niewinność muzyka.

Przeczytaj także

Slash zareagował na zarzuty wobec Michaela Jacksona

Dziennikarz Jorge Lagas w wywiadzie z gitarzystą Guns N' Roses spytał Slasha co sądzi o filmie "Leaving Neverland", w którym oskarża się Jacksona o molestowanie seksualne dzieci. Slash odpowiedział:

Nie mogę zbyt dużo na ten temat powiedzieć. Nie widziałem filmu. Byłem w trasie po Europie, rozmawiałem z ludzmi o tym, co pokazuje ta produkcja, ale nie mogę się jeszcze wypowiedzieć na temat czegoś, czego nie widziałem.

Chociaż Slash nie obejrzał jeszcze "Leaving Neverland" to miał okazję poznać Michaela Jacksona osobiście. Gitarzysta pozytywnie wspomina pierwsze spotkanie z Królem Popu.

Dostałem telefon od mojego menadżera, że Michael chce się ze mną skontaktować. "Wow" - pomyślałem. Zadzwoniłem do niego i okazało się, że chce, żebym zagrał na jego płycie "Dangerous". Spotkaliśmy się w Record Plant w Hollywood. Jackson był tam z aktorką Brooke Shields. To było surrealistyczne doświadczenie. Wychowałem się na tych dwóch postaciach.

Współpraca z Michaelem to była prawdziwa przyjemność, był prawdziwym zawodowcem z wielkim talentem. To było najważniejsze, był tak bardzo muzycznie płynny. To była prawdziwa uczta przebywać w jego otoczeniu.

Zobacz też: >>Pomnik Jacksona zniknął z muzeum w Manchesterze<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.