22.09.2014 10:27

Slayer będzie miał nowy wózek

Inne kapele mają swoje koszulki, plakaty i jakieś tam gadżety. Slayer ma swoją pizzę. A już wkrótce będzie też miał swój samochód.

Slayer będzie miał nowy wózek

Scion x Slayer Mobile Amp tC będzie miał swoją premierę na początku listopada podczas pokazów w Las Vegas. Niestety wydarzenie nie jest otwarte dla publiczności i ujrzą go tylko wybrani. Ale jeśli się spodoba, Scion już w przyszły roku zacznie jeździć z nim na inne wystawy.

Na razie poznaliśmy jedynie skromny szkic auta (zobaczcie wyżej). Na masce spodziewamy się więcej czerni i czerwieni. Z głośników wydobywać się będą mogły tylko utwory Slayera. Inaczej samochód nie ruszy.

Tak opisuje go producent:

"

Slayer ma indywidualny wygląd, dźwięk i podejście. Agresywny styl kapeli miał wpływ na wygląd zewnętrzny sportowego coupe tC i inspirowane zespołem detale. "

Nowe sciony z serii tC kosztują ok. 20 tys. dolarów. Cena samochodu Slayera jeszcze nie jest znana, prawdopodobnie będzie nieco droższy.

Ci, którzy nie planują zakupu auta oraz tych, których nie będzie stać na sprowadzenie go ze Stanów, ucieszy na pewno wiadomość, że Slayer obecnie siedzi w studiu i nagrywa kolejną płytę. Będzie to pierwszy album od śmierci gitarzysty Jeffa Hannemana w maju 2013 roku i po wyrzuceniu Dave’a Lombardo w zeszłym roku. W listopadzie razem z Suicidal Tendencies i Exodusem Slayer ruszy w trasę po Ameryce.

Urszula Drabińska
Tagi: Slayer Duperele