19.03.2015 14:00

Slayer i Anthrax na łodzi Motorhead

Motorhead po raz drugi zaprasza na metalową imprezę na pokładzie Norwegian Sky trwającą 24 godziny na dobę.

Slayer i Anthrax na łodzi Motorhead
foto: motorheadcruise.com

Luksusowy statek podniesie kotwicę 28 września 2015 roku w Miami. Podczas rejsu zawinie do miasta Nassau oraz na prywatną, malowniczą wyspę Great Stirrup Cay, od 1977 roku należącą do Norwegian Cruise Line. Motorboat do Stanów Zjednoczonych powróci 2 października.

Wycieczkowiec Norwegian Sky co i rusz zabiera turystów w tę trasę, tym razem nie chodzi jednak o uroki Bahamów, lecz o porządne metalowe tąpnięcie. Przez 4 dni Motorhead w towarzystwie zespołów Slayer, Anthrax, Suicidal Tendencies, Hatebreed, Exodus, Phil Campbell’s All Starr Band, Crobot, Motor Sister, Huntress, Kyng i Fireball Ministry będzie świętował 40. urodziny.

motorboat15lineup

Główny organizator, Lemmy Kilmister, już się cieszy i… ostrzega:

"

Motörboat wyrusza raz jeszcze – lepiej już teraz postarajcie się o bilety, bo zostaniecie w doku i będziecie szlochać! Och, obiecujemy, że tym razem nie zabraknie piwa! "

Radości nie kryje również gitarzysta Slayera, Kerry King.

"

Slayer dołączy do imprezy na Motorboat!! Osobiście zadbam o bar. Piekło nadchodzi razem z nami. Zapalimy je!!! "

Bilety na rejs można rezerwować już od 25 marca 2015 roku. Najtańsze kosztują 849 dolarów (plus 225 dolarów podatku), najdroższe – 2049. W cenę wchodzą: miejsce w kabinie, wszystkie koncerty, spotkania z muzykami i najróżniejsze inne muzyczne wydarzenia, posiłki, napoje niegazowane, wstęp na baseny i siłownie. Za wspomniany alkohol, napoje gazowane, wodę mineralną, spa, salony piękności i kasyno trzeba płacić osobno.

Zobaczcie, jak pasażerowie najgłośniejszej łódki na świecie bawili się w 2014 roku.

Wczytywanie...

Fragmenty koncertów Metal Allegiance i Zakka Wylde'a znajdziecie też w tekście Rockowa łajba Motorhead zawinęła do portu.

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Slayer Motorhead Exodus Anthrax Hatebreed