Slayer ogłosił datę i miejsce swojego ostatniego koncertu w historii

Joanna Chojnacka
10.07.2019 10:18
Slayer ogłosił datę i miejsce swojego ostatniego koncertu w historii Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Grupa Slayer wkrótce zagra serię ostatnich koncertów w swojej karierze. Zespół pojawi się w 18 miastach w Ameryce Północnej. 

Po 37 latach na scenie i 12 albumach studyjnych na koncie, grupa Slayer ogłosiła koniec kariery. Muzycy obiecali fanom, że przed swoim zniknięciem odpowiednio się z nimi pożegnają. Slayer miał zagrać w Polsce ostatni koncert 27 listopada 2018 roku w Łodzi, jednak publiczność przyjęła muzyków na tyle ciepło, iż zdecydowali się wrócić na jeszcze jeden występ. Odbył się on 4 czerwca 2019 roku w Gliwicach.

Slayer ogłosił datę swojego ostatniego koncertu w historii

Po europejskiej odsłonie pożegnalnej trasy, Slayer udostępnił tajemnicze wideo z narracją Danny'ego Trejo. Na nagraniu aktor znany z roli Maczety, zapowiedział kolejne koncerty legendy thrash metalu.

Przeczytaj także

Ostatnia część tourne Slayera przypadnie na Amerykę Północną. W ramach "The Final Campaign" muzycy odwiedzą 12 miast. Trasa rozpocznie się 2 listopada 2019 roku w Asheville. Amerykańscy fani w roli gości specjalnych zobaczą na koncertach grupy Primus, Ministry oraz Philip H. Anselmo & The Illegals. Ostatni koncert w historii Slayera odbędzie się 30 listopada 2019 roku w Los Angeles.

Zobacz też: Fani Slayera rywalizują w "Screaming Slayer Challenge" 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.