Slayer opublikował fragment pożegnalnego wydawnictwa [WIDEO]

26.09.2019 10:25
Slayer|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Z okazji zakończenia kariery, Slayer przygotował dla fanów niespodziankę. Zobacz zapowiedź "The Repentless Killogy".

Po niemal 40-letniej karierze i 12 albumach studyjnych na koncie, grupa Slayer zdecydowała się na zakończenie działalności. Muzycy zagrali obszerną trasę koncertową aby pożegnać się z zaskoczonymi decyzją fanami. W ramach tournee legenda thrash metalu pojawiła się w Polsce aż dwa razy. Slayer pożegnał się z wielbicielami z naszego kraju w Łodzi, a potem w Gliwicach.

Slayer zapowiada "The Relentless Killogy"

Członkowie Wielkiej Czwórki thrash metalu uznali, że przygotują dla fanów jeszcze jedną pożegnalną niespodziankę. Muzycy wkrótce wydadzą płytę z kultowymi kompozycjami zespołu.

Wydawnictwo zatytułowane "The Repentless Killogy" ujrzy światło dzienne już 8 listopada 2019 roku i będzie składać się z kompilacji teledysków, które powstały do utworów z ostatniego studyjnego albumu grupy "Repentless”. Oprócz tego w materiale znajdziemy też zapis koncertu z 5 sierpnia 2017 roku, który odbył się w The Forum w Inglewood w Kalifornii. Wydawnictwo będzie zawierało 21 utworów w tym "South of Heaven,” “War Ensemble,” “Mandatory Suicide,” “Dead Skin Mask,” “Raining Blood,” czy “Angel of Death" zarejestrowanych podczas wspomnianego koncertu. W sieci pojawiła się zapowiedź płyt.

Przeczytaj także

Ostatni materiał Slayera promuje nagranie z Kalifornii, na którym muzycy wykonali "Repentless". Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Za reżyserię części materiału odpowiada Wayne Isham, który pracował również z Metallicą, Foo Fighters oraz Michaelem Jacksonem. W tworzeniu materiału brał udział także BJ McDonnel, autor klipów "You Against You" czy "Pride in Prejudice". Okładkę wydawnictwa zaprojektował brazylijski artysta Marcelo Vasco:

image001 Fot. materiały prasowe

Grupa Slayer rozpocznie ostatni etap finalnej trasy "The Final Campaign" już 2 listopada 2019 roku. Ostatni koncert muzycy zagrają w Los Angeles miesiąc później - 30 listopada.

Zobacz też: Fan metalu stawił czoła huraganowi z flagą USA w dłoni przy muzyce Slayera

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.