02.07.2019 14:16

Slayer opublikował wideo z Dannym Trejo, filmowym Maczetą

Zespół Slayer opublikował na swoim oficjalnym profilu na Facebooku tajemnicze wideo. Na nagraniu fani słyszą głos aktora Danny'ego Trejo, znanego z filmu "Maczeta".

Slayer
foto: kadr z wideo

Grupa Slayer po 37 latach na scenie i 12 albumach studyjnych na koncie postanowiła zakończyć działalność. Muzycy ogłosili swoją decyzję 22 stycznia 2018 roku. Artyści zapowiedzieli trasę pożegnalną z fanami, która zatrzymała się również w Polsce. Ostatni koncert Slayera w naszym kraju miał odbyć się 27 listopada w Łodzi, jednak muzycy zdecydowali się na jeszcze jeden występ w Gliwicach. 

Slayer i Danny Trejo w klimatycznym nagraniu

1 lipca 2019 roku na oficjalnym Facebooku zespołu pojawiło się krótkie wideo. Nagranie, w którym słyszymy narratora Danny'ego Trejo, aktora znanego z roli Maczety, zapowiada kolejne koncerty legendy thrash metalu.

Slayer
Slayer
Przeczytaj także Zobacz koncert Slayera z 1992 roku dla 80 tysięcy fanów [WIDEO]

Na 59 sekundowym wideo widzimy mężczyznę, który najprawdopodobniej kopie grób na pustyni na tle zachodzącego słońca. W trakcie jego pracy padają tajemnicze słowa aktora:

"

W każdej historii pojawia się tragedia. Życie to książka wypełniona rozdziałami...niektóre z nich opowiadają o dobrej zabawie, inne o ciemnych czasach.

Na każdego potwora przypada bohater, a z każdego koszmaru wreszcie się budzimy.

W każdej historii jest też ostatni rozdział.

Niektóre potwory stają się ludźmi, inne planują zemstę.

To koniec potworów. "

Na końcu wideo pojawia się logo Slayera oraz napis “Coming Fall 2019”. Najprawdopodobniej krótkie nagranie jest zapowiedzią koncertów, które będą wspomnianym "ostatnim rozdziałem" z życia "potworów" z zespołu. 

Zobacz też: Fani Slayera rywalizują w "Screaming Slayer Challenge"

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Slayer