06.09.2016 13:10

Slayer pokazał klip do „Pride In Prejudice”

Tom Araya i spółka zaprezentowali kolejne brutalne wideo promujące płytę „Repentless” z udziałem Danny'ego Trejo.

Slayer pokazał klip do „Pride In Prejudice”
foto: kadr z wideo

Slayer sfinalizował swój ambitny pomysł na trylogię teledysków zrealizowanych do utworów z albumu „Repentless” z 2015 roku. Po efektownych wideo do tytułowego „Repentless” i „You Against You” przyszła pora na kawałek „Pride In Prejudice”. Zgodnie z zapowiedziami klip wyreżyserował ponownie BJ McDonnell. Pojawia się w nim też znów Danny Trejo.

Aktor znany z niezliczonych filmów klasy B czy też „Maczety” pojawił się już wcześniej w „Repentless”, z kolei „You Against You” mógł kojarzyć się z wchodzącym 10 września 2016 roku na ekrany polskich kin filmem „Smoleńsk”. Teraz mamy okazję poznać brutalny finał historii autorstwa BJ McDonnella.

Muzycy w typowy dla siebie sposób zachęcają do obejrzenia teledysku:

"

Nasza trylogia powiązana z „Repentless” została wreszcie ukończona. Zobaczcie brutalną rzeź w zupełnie nowym klipie autorstwa BJ McDonnella. Zostaliście ostrzeżeni! "

Klip obejrzycie poniżej:

Sam krążek „Repentless” spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno fanów, jak i krytyków, debiutując na 4. pozycji listy Billboard 200 i zbierając bardzo pochlebne recenzje. Po premierze grupa promowała go licznymi koncertami i wciąż w nich nie ustaje - obecnie rusza w trasę po Ameryce Północnej u boku Anthrax i Death Angel.

Co do kolejnych dzieł kapeli, Kerry King wyznał, że Slayerowi zostało sporo materiału z sesji i mógłby bardzo szybko wydać kolejny album. Mimo to muzycy nie zamierzają się spieszyć i następcy „Repentless” nie mamy co oczekiwać przed 2018 rokiem.

Jak Wam się podoba nowe wideo Slayera?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Slayer