19.11.2014 15:19

Slayer testuje dźwięk… przed nową płytą?

Wokalista / basista i gitarzysta kapeli sprawdzali ostatnio, czy Scion się spisał, projektując samochód firmowany przez Slayera. Posłuchajcie, jak wypadły próby dźwięku.

Slayer testuje dźwięk… przed nową płytą?
foto: Suelen Pessoa, CC BY-SA 2.0

Tom Araya i Kerry King na początku listopada wzięli udział w Specialty Equipment Market Association. Podczas tych targów motoryzacyjnych swoją premierę miał samochód firmy Scion firmowany przez Slayera Scion x Slayer Mobile Amp tC. Co najbardziej zainteresowało gitarzystę? Oczywiście głośniki!

Już wkrótce z tych membran popłynąć będą mogły nowe dźwięki – pochodzące z nagrywanej właśnie płyty. Podczas show Kerry King nie tylko testował sprzęt, znalazł również chwilę na wywiad.

"

Prawie skończyliśmy nagrywanie. Skończymy trasę z Exodus i Suicidal Tendencies i nagramy jeszcze coś. Mamy już wystarczająco materiału na całą płytę. Nagramy coś więcej, bo mamy czas. "

Album wyjdzie w pierwszej połowie przyszłego roku. Nad następcą „World Painted Blood” z 2009 roku czuwa Terry Date, z którym Slayer współpracował przy kawałku „Implode” – niespodziance dla fanów sprzed kilku miesięcy.

Nowe utwory tworzą oczywiście Tom Araya i Kerry King. Na gitarze towarzyszy im Gary Holt, a za perkusją zasiada Paul Bostaph.

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Duperele Slayer