Slayer w pierdmetalowej wersji

Małgorzata Wierzejewska
05.08.2015 13:32
Slayer w pierdmetalowej wersji Fot. kadr z wideo

Wydaje nam się, że takiego coveru utworu „Raining Blood” mogliście jeszcze nie słyszeć. W roli głównej - ręce. Brzmi ciekawie?

Fani ciężkich brzmień wpadają czasem na naprawdę dziwne pomysły. Kto z Was nie pamięta imprez, na których zakładał się ze znajomymi, że na przykład wybeka cały alfabet albo zagra na perkusji skonstruowanej z garnków ;)

Jeden z miłośników grupy Slayer, a jednocześnie członek grupy State Of The Fart, wzniósł się na wyżyny w tym temacie i... przy pomocy swoich rąk postanowił wypierdzieć utwór „Raining Blood”.

Można? Można!

Zaczynający się od dźwięków deszczu i błyskawic kawałek „Raining Blood” pochodzi z wydanego w 1986 roku albumu „Reign In Blood”. Jest jednym z trzech utworów na longplayu, który trwa dłużej, niż trzy minuty. 

Na szczęście cover jest krótszy. O wiele ;)

To nie pierwszy raz, kiedy Slayer stał się bohaterem gatunku pierd metal. Kolektyw State Of The Fart już jakiś czas temu uraczył kawałkiem „Anal Of Death” w „śmierdzącym” wydaniu.

Wygląda na to, że technika handfartingu jest u nich opanowana dosłownie do perfekcji.

Co myślicie o pierdmetalowej wersji Slayera?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.