19.02.2015 13:10

Slayer wyda utwór w związku ze specjalną okazją...

Pierwszy kawałek Slayera od czasu ukazania się „Implode”, już w drodze! Co to będzie?

Slayer wyda utwór w związku ze specjalną okazją...
foto: REPORTER / East News

Już 18 kwietnia 2015 roku światło dzienne ujrzy „When The Stillness Comes” – utwór wydany specjalnie z okazji Record Store Day! Slayer udostępni fanom limitowaną edycję 7-calowych krążków w ilości 5000 sztuk do kupienia w sklepach na całym świecie.

Nowy kawałek to tylko strona A... Strona B zawierać będzie wykonany na żywo na Wacken Open Air Festival 2014 utwór „Black Magic” pochodzący z albumu z 1983 roku - „Show No Mercy”.

Zobaczcie, jak będzie wyglądać nowe wydawnictwo!

slayerstillnessfull

Zespół jest w trakcie kończenia prac nad nowym studyjnym albumem. Dokładna data jego premiery oraz tytuł nie są na razie znane. Wydawca – Nuclear Blast – potwierdził jedynie, że płyta ukaże się jeszcze w 2015 roku. Wiemy jednak, że według gitarzysty, Gary'ego Holta, na krążku nie znajdziemy ballad.

Międzynarodowe święto sklepów płytowych odbywa się co roku, w trzecią sobotę kwietnia. Przypominamy, że ambasadorem Record Store Day 2015 został Dave Grohl, który z tej okazji opowiedział fanom o pierwszej płycie, która miała dla niego ogromne znaczenie i zmieniła jego życie.

Magda Słomka
Tagi: Rock News Slayer