Slayer wyda utwór w związku ze specjalną okazją...
Magda Słomka
19.02.2015 13:10
Slayer wyda utwór w związku ze specjalną okazją... Fot. REPORTER / East News

Pierwszy kawałek Slayera od czasu ukazania się „Implode”, już w drodze! Co to będzie?

Już 18 kwietnia 2015 roku światło dzienne ujrzy „When The Stillness Comes” – utwór wydany specjalnie z okazji Record Store Day! Slayer udostępni fanom limitowaną edycję 7-calowych krążków w ilości 5000 sztuk do kupienia w sklepach na całym świecie.

Nowy kawałek to tylko strona A... Strona B zawierać będzie wykonany na żywo na Wacken Open Air Festival 2014 utwór „Black Magic” pochodzący z albumu z 1983 roku - „Show No Mercy”.

Zobaczcie, jak będzie wyglądać nowe wydawnictwo!

slayerstillnessfull

Zespół jest w trakcie kończenia prac nad nowym studyjnym albumem. Dokładna data jego premiery oraz tytuł nie są na razie znane. Wydawca – Nuclear Blast – potwierdził jedynie, że płyta ukaże się jeszcze w 2015 roku. Wiemy jednak, że według gitarzysty, Gary'ego Holta, na krążku nie znajdziemy ballad.

Międzynarodowe święto sklepów płytowych odbywa się co roku, w trzecią sobotę kwietnia. Przypominamy, że ambasadorem Record Store Day 2015 został Dave Grohl, który z tej okazji opowiedział fanom o pierwszej płycie, która miała dla niego ogromne znaczenie i zmieniła jego życie.

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.