01.09.2015 08:47

Slayer z utworem „Cast The First Stone”

Pierwszą od 6 lat płytę amerykańskiego zespołu, „Repentless”, promuje kolejny kawałek - „Cast The First Stone”. Jak brzmi nowy Slayer?

Slayer z utworem „Cast The First Stone”
foto: materiały prasowe

11. studyjny album zespołu Slayer ukaże się już 11 września 2015 roku. Muzycy nie pozwalają o sobie zapomnieć i udostępnili kolejny po tytułowym „Repentless” i „When the Stillness Comes” numer zapowiadający nowy krążek.

Posłuchajcie nowego Slayera!

O czym jest „Cast The First Stone” według Kerry’ego Kinga? Muzyk wpadł na pomysł na stworzenie utworu podczas spaceru po Atenach, myśląc o wszystkich starciach, które miały miejsce w tym mieście na przestrzeni wieków.

"

To opowieść o walce, a nie konkretnej bitwie. Ty pierwszy rzucasz kamieniem, a ja wygram. "

Gitarzysta zapowiedział jakie utwory znajdą się na 11. studyjnym albumie Slayera.

"

Niektóre z kawałków fani już znają. „Atrocity Vendor” ukazał się na limitowanej wersji winyla „World Painted Blood”. Teraz zatytułowaliśmy go „Atrocity Vendor 2015”, ponieważ ma nowe ścieżki, nowy wokal, a Paul gra w nim na perkusji. Brzmi to naprawdę fajnie. Jest także nowa wersja „Implode”. Nagraliśmy też jeszcze raz singiel „When The Stillness Comes”. "

Od 19 czerwca 2015 roku można zakupić album grupy w wersji pre-order na oficjalnej stronie wytwórni Nuclear Blast w każdym z możliwych formatów udostępnionych przez zespół:

  • CD + Blu-ray z koncertem z Wacken 2014 i video z materiałem z kulisami nagrywania „Repentless”
  • CD + DVD z koncertem z Wacken 2014 i video z materiałem z kulisami nagrywania „Repentless”
  • Limitowany 12-calowy box (zawiera CD + Blu-ray digipak, DVD, ekskluzywny 12-calowy winyl, koncert z Wacken 2014, zdjęcie i plakat)
  • CD w pudełku
  • Płyta winylowa
  • metalowy box z orłem
  • wersja elektroniczna

Podoba Wam się nowy Slayer?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Slayer