02.09.2016 14:36

Slayer zapowiedział klip do „Pride In Prejudice”

Już wkrótce ukaże się kolejny teledysk od thrashmetalowej legendy. Tymczasem zespół udostępnił trailer tego wideo.

Slayer zapowiedział klip do „Pride In Prejudice”
foto: kadr z wideo

Ostatnie studyjne dzieło Slayera - album „Repentless” - ukazało się 11 września 2015 roku. Płytę promowały takie single, jak tytułowy „Repentless”, w którym Danny Trejo pojawił się jako osadzony w byłym więzieniu dla kobiet w Los Angeles, działającym do 1997 roku. Za klip odpowiedzialny był BJ McDonnell, podobnie jak za teledysk do kawałka „You Against You”.

Teraz nadszedł czas na trzecie wideo do singla „Pride In Prejudice”. W klipie ponownie pojawi się Danny Trejo, który znowu zagra rolę więźnia. Jak można było się tego spodziewać za reżyserię jest odpowiedzialny BJ McDonnell.

Premiera teledysku ma nastąpić już wkrótce. W międzyczasie możemy zobaczyć trailer tego klipu:

Trejo tak odniósł się do swojej roli w teledysku:

"

W więzieniu są tylko dwa rodzaje ludzi - drapieżcy i ofiary. Będąc fanem Slayera jesteś drapieżnikiem. "

Fani oczywiście zastanawiają się, kiedy pojawi się następny krążek. Album „Repentless” spotkał się z ciepłym przyjęciem i wskoczył na 4. pozycję listy Billboard 200.

Kerry King w jednym z wywiadów przyznał, że zespół ma sporo materiału, który powstał jeszcze podczas wcześniejszej sesji nagraniowej. Kapela mogłaby zatem już niebawem wydać kolejny album, ale muzycy nie zamierzają się spieszyć:

"

Moglibyśmy prawdopodobnie zacząć coś robić pod koniec przyszłego roku, ale kurde... W przyszłym roku wciąż mamy na głowie masę koncertów. Myślę więc, że... Co teraz mamy? 2016, 2017... Myślę, że nie nagramy nic przed 2018 rokiem. "

Tymczasem kapela promuje ostatni studyjny krążek w ramach trasy koncertowej. Najbliższy występ odbędzie się 9 września 2016 roku w Cleveland w stanie Ohio. Miejmy nadzieję, że formacja zawita wkrótce również do Polski.

Czekacie na nowy klip od Slayera?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Slayer