18.02.2016 10:01

Slayer zapowiedział klip do „You Against You”

Grupa Kerry'ego Kinga pokazała teaser klipu do kolejnego singla z „Repentless”. Zobaczcie, czego możemy oczekiwać.

Slayer zapowiedział klip do „You Against You”
foto: kadr z wideo

Slayer nie zwalnia z promocją swojego ostatniego albumu. Po efektownym, więziennym teledysku do utworu tytułowego, w którym wystąpił sam Danny „Maczeta” Trejo, przyszła kolej na kawałek „You Against You”. Klip ponownie wyreżyserował BJ McDonnell odpowiedzialny m.in. za film „Topór 3” i wielokrotnie nagradzany trailer polskiej gry „Dead Island”.

Kolejny klip jest zapewne efektem wielkiego sukcesu płyty „Repentless”, która zadebiutowała na 4. miejscu amerykańskiej listy sprzedaży Billboardu i była pod tym względem rekordowym osiągnięciem dla zespołu. W pierwszym tygodniu krążek kupiło blisko 50 tysięcy słuchaczy. Nowy klip może przyciągnąć jeszcze większą publiczność. Szczególnie, że Kerry King wyjątkowo chwalił sobie współpracę z nowym gitarzystą, Garym Holtem, przy tym właśnie utworze.

"

Gary nagrał swoje partie „You Against You” przede mną. Myślę, że ten kawałek naprawdę uchwycił nasze granie. On zrobił pierwsze dwie partie prowadzące - ja trzecią i czwartą. Druga i trzecia brzmią, jakby powstały z myślą o sobie. Pięknie ze sobą współgrają. "

Zapowiedź teledysku, w której widzimy zespół grający na tle rozbitego samolotu, zobaczycie poniżej:

Pełna wersja klipu ma się ukazać wkrótce. Sądząc po udostępnionych kilkunastu sekundach z Kerrym Kingiem, Paulem Bostaphem, Garym Holtem i Tomem Arayą, szykuje się kolejny efektowny wideoklip. Krótka scena z bronią sugeruje, że możemy liczyć na sensacyjną fabułę. Wszystko wskazuje na to, że Slayer nie będzie miał się czego wstydzić w kwestiach wizualnych.

Prawdopodobnie nie będzie to też ostatnie wideo w karierze Slayera - jego gitarzysta doskonale wie, kiedy chciałby przejść na emeryturę, ale jeszcze nie nadszedł jego czas. Po zamachu w Bataclan stwierdził, że terroryści nienawidzą rocka, ale jeśli mimo to chcielibyście nauczyć się grać jego kawałki, oto wskazówki samego Kerry'ego Kinga.

Czy teaser nowego klipu Slayera rozbudził Wasze oczekiwania?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Slayer