09.09.2019 12:09

Slipknot ma w planach kolejny album. Co znajdzie się na nowej płycie?

Slipknot nie zwalnia tempa. "We Are Not Your Kind" jest szóstym studyjnym albumem grupy wydanym w sierpniu 2019 roku. Emocje jeszcze nie opadły, a zespół już planuje nagranie kolejnej płyty.

Slipknot nowy album
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

W jednym z wywiadów Corey Taylor przyznał, że najnowsza płyta to to chęć zatrzymania podziałów, które są obecne nie tylko w naszej kulturze, ale także na świecie. Według wokalisty, ludzie patrzą na siebie jak na wrogów. "We Are Not Your Kind" to album, którego celem było zatrzymanie podziałów. W ostatniej rozmowie z oficjalnym fanklubem Slipknota, perkusista zespołu został zapytany o nadchodzącą płytę. Czy członkowie zespołu rozpoczęli już prace nad siódmym krążkiem?

Slipknot ma w planach kolejny album. Co znajdzie się na nowej płycie?

Okazuje się, że kapela rozpoczęła przygotowania do następnego albumu. Czy nowa płyta powtórzy sukces "We Are Not Your Kind"?

"

Tak. Śmiało mogę powiedzieć tak. Jesteśmy muzykami. Tym się zajmujemy - piszemy i tworzymy muzykę i stworzyliśmy piosenki, które znalazły się na szóstym albumie Slipknota. Zostaliśmy w kreatywnym trybie [...]. Kto wie, co się wydarzy i kiedy to nastąpi, ale tak, wciąż myślimy nad nową muzyką i nad tym, jaki będzie nasz następny album. "

Corey Taylor maska
Corey Taylor maska
Przeczytaj także Corey Taylor zdradza, który film był inspiracją do stworzenia jego nowej maski

Co ukaże się na najnowszym albumie? Narazie nie wiadomo. Możemy być jednak pewni, że Slipknot ponownie zaskoczy wszystkich swoich fanów. Tak było w przypadku "We Are Not Your Kind". Album rafił na pierwsze miejsce listy przebojów Billboard. Co więcej, album odniósł sukces na całym świecie. Płyta znalazła się na pierwszym miejscu w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Australii, Kanadzie, Japonii, Irlandii, Belgii, Portugalii i Finlandii. Zespół obecnie jest na trasie, która promuje najnowsze wydawnictwo.

Zobacz także: Corey Taylor przerwał koncert Slipknota: Nikt nie ucierpi na mojej piep*zonej zmianie!

Tagi: Slipknot Corey Taylor