15.01.2020 13:58

Slipknot opublikował 20-minutowy obrzydliwy film "Pollution"

W filmie znalazły się kadry z teledysku Slipknota do "Nero Forte"

Slipknot teledysk
foto: kadr z wideo

Slipknot wydał w 2019 roku album "We Are Not Your Kind", na którym pojawił się singiel "Nero Forte". W grudniu 2019 roku zespół opublikował teledysk do tego kawałka w reżyserii Clowna, czyli M. Shawna Crahana. Okazuje się jednak, że była to tylko zapowiedź czegoś większego.

Slipknot opublikował 20-minutowy obrzydliwy film "Pollution"

Zespół udostępnił 20-minutowe nagranie Clowna, w którym znalazł się również wyżej wspomniany klip Slipknota do "Nero Forte". W niepokojącym filmie zobaczymy owady, węże, ludzi w obślizgłych błonach oraz inne kadry, które mogą u niektórych wywołać gęsią skórkę. 

Slipknot
Slipknot
Przeczytaj także Slipknot pokazał alternatywną okładkę ".5: The Gray Chapter" z okazji 5-lecia płyty

Crahan tak skomentował to wideo:

"

Postanowiłem stworzyć krótkie wideo, które sprawi, że zaczniesz zastanawiać się nad własną egzystencją. Czy leżąc w łóżku obok osoby, którą kochasz, zastanawiasz się, czy ta osoba mogłaby poderżnąć ci gardło w czasie snu? Miłego oglądania, skażenie jest wszędzie. "

Slipknot w Polsce w 2020 roku

Nowy materiał kapeli usłyszymy już niedługo w Polsce. 6 lutego 2020 roku Slipknot zagra w łódzkiej Atlas Arenie. W roli gościa specjalnego kapeli, wystąpi polska formacja Behemoth. Muzycy ostatni raz zagrali w naszym kraju w ramach Mystic Festivalu 2019 w krakowskiej TAURON Arenie.  

Zobacz także: Slipknot zagra koncert w Polsce w 2020 roku 

Tagi: Rock News Slipknot