Slipknot opublikował klip do "Unsainted", zdradził tytuł nowego albumu i pokazał nowe maski

Joanna Chojnacka
16.05.2019 16:49
Slipknot opublikował klip do "Unsainted", zdradził tytuł nowego albumu i pokazał nowe maski Fot. kadr z wideo/Slipknot

Długo wyczekiwany album grupy Slipknot już wkrótce ujrzy światło dzienne. Muzycy zaprezentowali nowy singiel, klip i tytuł najnowszego wydawnictwa.

Grupa Slipknot od dłuższego czasu podsyca ciekawość fanów odnośnie ich nowej płyty. Muzycy wielokrotnie publikowali już nagrania ze studia i inne krótkie zapowiedzi nieznanych utworów. Po niemal dwóch latach spekulacji i oczekiwania Slipknot zdradził swoim fanom tytuł najnowszego albumu. Płyta będzie nosiła nazwę "We Are Not Your Kind" i ma ukazać się 9 sierpnia 2019 roku pod barwami Roadrunner Records.

Przeczytaj także

Slipknot opublikował klip do "Unsainted"

Wraz z ujawnieniem tytułu i okładki albumu, zespół zaprezentował także singiel "Unsainted". Utwór doczekał się także klipu, na którym wyraźnie widać nowe wersje masek formacji. 

Jak podaje loudersound.com, gitarzysta grupy Jim Root skomentował nowe wydawnictwo Slipknota słowami:

To najwyższy czas, żeby nagrać płytę i znowu zacząć ze sobą pracować. Jedną z moich inspiracji byli artyści, którzy zawsze nagrywali pełnometrażowe albumy - nie tylko pojedyncze piosenki. Podczas gdy branża zmierza w kierunku singli, Slipknot chciał stworzyć album - od początku do końca.

Slipknot - We Are Not Your Kind - tracklista:

1. Insert Coin 
2. Unsainted 
3. Birth Of The Cruel
4. Death Because Of Death 
5. Nero Forte 
6. Critical Darling 
7. Liar’s Funeral 
8. Red Flag 
9. What’s Next 
10. Spiders  
11. Orphan 
12. My Pain 
13. Not Long For This World 

Slipknot zagra na koncercie w Polsce

Grupa Slipknot wystąpi w Polsce na Mystic Festivalu 2019. Impreza odbędzie się w dniach 25-26 czerwca na TAURON Arenie w Krakowie oraz otaczającym halę Parku Lotników. Poza metalowcami w maskach na festiwalowej scenie pojawi się także Sabaton, Possessed, Trivium, In Flames i wielu innych.

Zobacz też: >>Hip-hopowy zespół sampluje utwór Slipknota "Tattered & Torn"<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.