Slipknot otwiera „nawiedzone miasteczko”

Robert Skowronski
02.09.2015 08:03
Slipknot otwiera „nawiedzone miasteczko” Fot. kadr z wideo

Zespół, którego image wygląda jak wyciągnięty z najgorszego koszmaru musiał w końcu otworzyć swoje własne „nawiedzone miasteczko”. Gdzie Slipknot będzie straszyć?

Pomysłodawcami i wykonawcami projektu są Corey Taylor oraz M. Shawn „Clown” Crahan. Muzycy grupy otworzą swoje „wesołe” miasteczko w Sacramento i będzie ono nosić nazwę Slipknot's Scream Park. Horror na żywo będzie można przeżyć od 2 października do 1 listopada 2015 - w tym okresie będzie otwarty park rozrywki.

Trzy nawiedzony domy o nazwach „Prepare for Hell”, „Clown’s Playhouse” i „Skin Ticket” i morze rozrywki rodem z sennego koszmaru. Przedsmak tego można zobaczyć na poniższym filmie:

Powstał już fanpage parku rozrywki, na którym możemy napawać oczy widokiem kolejnych skąpanych we krwi pomieszczeń wypełnionych najgorszymi maszkarami:

Nie zostaliście jeszcze „kupieni”? Może zachęci Was opis tego przedsięwzięcia:

Slipknot’s Scream Park jest przeznaczony wyłącznie dla dorosłych. Atrakcje są niesamowicie realistyczne i zawierają elementy gore, niepokojące widoki, niecenzuralny język oraz przedstawiają nagość. Dyskrecja jest wskazana.

A czego można się spodziewać po samych atrakcjach? Zespół opisuje każdy z nawiedzonych domów na stronie Slipknot's Scream Park.

„Prepare for Hell”

Witajcie w środku piekła. Wystylizowany w duchu Slipknota nawiedzony dom zabierze Was przez najbardziej nieprzyzwoite i szokujące zakątki zarezerwowane wyłącznie dla bezwstydnych indywiduów. To co tam zobaczyć już na zawsze w Tobie pozostanie.

„Clown’s Playhouse”

Przejście przez umysł Clowna w tej fluorescencyjnej atrakcji, która zawiera skrajnie szokujące kreatury, które rezydują w rozległej wyobraźni Clowna. Wydostań się z jego umysłu przez ten labirynt nim zaskoczą Cię monstra. Ten nawiedzony dom wykorzystuje technologię 3D sprawiając, że od tego koszmaru odpadną Wam szczęki - dosłownie.

„Skin Ticket”

Twoja grupa urban explorerów zdecydowała się włamać do opuszczonego domu w Sacramento w zapomnianej części miasta. Myśleliście, że jest opuszczony, dopóki nie poczuliście zjełczałego smrodu rozkładającego się ciała. Weszliście do domu seryjnego mordercy. Znajdźcie drogę wyjścia w zupełnych ciemnościach, gdyż elektryczność została odcięta. Twoja grupa posiada tylko jedną latarkę.

Cena biletów wstępu będzie wynosić od 25 - 70 dolarów. O ile nie jesteście Axlem Rosem albo Kanye Westem możecie czuć się zaproszeni do świata grozy wykreowanego przez Slipknota. Na koniec do odwiedzin zachęca Was sam Clown:

Chcielibyście się wybrać do Slipknot's Scream Park?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.