02.09.2015 08:03

Slipknot otwiera „nawiedzone miasteczko”

Zespół, którego image wygląda jak wyciągnięty z najgorszego koszmaru musiał w końcu otworzyć swoje własne „nawiedzone miasteczko”. Gdzie Slipknot będzie straszyć?

Slipknot otwiera „nawiedzone miasteczko”
foto: kadr z wideo

Pomysłodawcami i wykonawcami projektu są Corey Taylor oraz M. Shawn „Clown” Crahan. Muzycy grupy otworzą swoje „wesołe” miasteczko w Sacramento i będzie ono nosić nazwę Slipknot's Scream Park. Horror na żywo będzie można przeżyć od 2 października do 1 listopada 2015 - w tym okresie będzie otwarty park rozrywki.

Trzy nawiedzony domy o nazwach „Prepare for Hell”, „Clown’s Playhouse” i „Skin Ticket” i morze rozrywki rodem z sennego koszmaru. Przedsmak tego można zobaczyć na poniższym filmie:

Powstał już fanpage parku rozrywki, na którym możemy napawać oczy widokiem kolejnych skąpanych we krwi pomieszczeń wypełnionych najgorszymi maszkarami:

Nie zostaliście jeszcze „kupieni”? Może zachęci Was opis tego przedsięwzięcia:

"

Slipknot’s Scream Park jest przeznaczony wyłącznie dla dorosłych. Atrakcje są niesamowicie realistyczne i zawierają elementy gore, niepokojące widoki, niecenzuralny język oraz przedstawiają nagość. Dyskrecja jest wskazana. "

A czego można się spodziewać po samych atrakcjach? Zespół opisuje każdy z nawiedzonych domów na stronie Slipknot's Scream Park.

„Prepare for Hell”

"

Witajcie w środku piekła. Wystylizowany w duchu Slipknota nawiedzony dom zabierze Was przez najbardziej nieprzyzwoite i szokujące zakątki zarezerwowane wyłącznie dla bezwstydnych indywiduów. To co tam zobaczyć już na zawsze w Tobie pozostanie. "

„Clown’s Playhouse”

"

Przejście przez umysł Clowna w tej fluorescencyjnej atrakcji, która zawiera skrajnie szokujące kreatury, które rezydują w rozległej wyobraźni Clowna. Wydostań się z jego umysłu przez ten labirynt nim zaskoczą Cię monstra. Ten nawiedzony dom wykorzystuje technologię 3D sprawiając, że od tego koszmaru odpadną Wam szczęki - dosłownie. "

„Skin Ticket”

"

Twoja grupa urban explorerów zdecydowała się włamać do opuszczonego domu w Sacramento w zapomnianej części miasta. Myśleliście, że jest opuszczony, dopóki nie poczuliście zjełczałego smrodu rozkładającego się ciała. Weszliście do domu seryjnego mordercy. Znajdźcie drogę wyjścia w zupełnych ciemnościach, gdyż elektryczność została odcięta. Twoja grupa posiada tylko jedną latarkę. "

Cena biletów wstępu będzie wynosić od 25 - 70 dolarów. O ile nie jesteście Axlem Rosem albo Kanye Westem możecie czuć się zaproszeni do świata grozy wykreowanego przez Slipknota. Na koniec do odwiedzin zachęca Was sam Clown:

Chcielibyście się wybrać do Slipknot's Scream Park?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Slipknot