13.08.2019 15:00

Slipknot po raz pierwsz zagrał na żywo "Solway Firth" [WIDEO]

Premiera płyty "We Are Not Your Kind" odbyła się na początku sierpnia 2019 roku. Na koncercie w Illinois zespół po raz pierwszy wykonał na żywo piosenkę z najnowszego albumu.

Slipknot
fot. shutterstock.com

Slipknot jest obecnie na trasie z Behemothem, Volbeat i grupą Gojira. Kapela promuje swój najnowszy album "We Are Not Your Kind", który miał swoją premierę 9 sierpnia 2019 roku. Fani czekali na tę płytę pięć lat. Corey Taylor w jednym z wywiadów dla Overdrive przyznał, że cały zespół jest bardzo zadowolony z wydanego krążka. Na płycie znalazło się 14 utworów. "Solway Firth" jest piosenką, która zamyka najnowsze wydawnictwo zespołu.

Slipknot po raz pierwszy zagrał na koncercie "Solway Firth"

11 sierpnia 2019 roku grupa zagrała koncert w Tinley Park w stanie Illinois. Niektórym fanom udało się nagrać fragment koncertu, podczas którego zespół wykonuje utwór z najnowszego krążka. Publiczność zareagowała bardzo entuzjastycznie. Filmiki można zobaczyć poniżej:

Slipknot
Slipknot
Przeczytaj także Corey Taylor: Nowy Slipknot brzmi jak blackmetalowy David Bowie

Do zespołu Slipknot dołączył nowy członek. Fani zwrócili na niego uwagę w teledysku do "Unsainted". Mimo że premiera klipu miała miejsce w połowie maja, nikt na razie nie odgadł tożsamości "Tortilla Man", a reszta członków zespołu nie chce zdradzić żadnych informacji.

Zobacz także: Nergal opowiedział o pierwszej reakcji na muzykę Slipknota

Tagi: Slipknot Corey Taylor