08.02.2019 12:30

Slipknot udostępnił dokument "Welcome to Our Neighborhood" z 1999 roku

Czas na nostalgiczną podróż do lat 90. Obejrzyjcie dokument Slipknota "Welcome to Our Neighborhood".

Slipknot
foto: kadr z wideo

Wy też czasem jesteś nostalgiczni i chętnie sięgacie po krążki, które kojarzą się Wam ze "starymi, dobrymi czasami"? Najwidoczniej również muzycy Slipknota postanowili powspominać i podzielili się ze swoimi fanami dokumentem z 1999 roku "Welcome to Our Neighborhood". 

Slipknot udostępnił dokument z 1999 roku do obejrzenia za darmo

Materiał oryginalnie był dostępny na VHS, zaś w 2003 trafił na DVD. Oczywiście w internecie mogliśmy znaleźć fragmenty wideo, ale w końcu sam Slipknot postanowił legalnie udostępnić w całości dokument na YouTubie.

Pierwszy koncert Slipknota z Coreyem Taylorem
Pierwszy koncert Slipknota z Coreyem Taylorem
Przeczytaj także Zobacz nagranie z pierwszego koncertu Slipknota z Coreyem Taylorem

W 1999 roku po sukcesie Slipknota na imprezie Ozzfest, kapela zdecydowała się zrealizować krótki dokument wraz z reżyserem Thomasem Mignonem. W 28-minutowym wideo widzimy koncertowe wykonania takich utworów, jak "Surfacing", "Wait and Bleed" i "Scissors", jak również nie zabrakło wywiadów z muzykami oraz klipu do "Spit It Out".

Obejrzyjcie w całości dokument Slipknota "Welcome to Our Neighborhood":

Slipknot na koncercie w Polsce w 2019

Zespół pracuje właśnie nad następcą ".5: The Gray Chapter" z 2014 roku i dotychczas poznaliśmy singiel "All Out Life". Zdjęcie zakrwawionej perkusji Jaya Weinberga świadczą o tym, że rzeczywiście czeka nas naprawdę "ciężki" materiał. Nowe piosenki Slipknota usłyszymy na Mystic Festival już 26 czerwca 2019 w Tauron Arenie Kraków.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Slipknot