Slipknot udostępnił nowy utwór "Solway Firth" [WIDEO]

22.07.2019 17:07
Slipknot udostępnił nowy utwór "Solway Firth" [WIDEO] Fot. kadr z wideo

W klipie do nowej piosenki Slipknota zobaczymy krwawe kadry z serialu "The Boys".

Sporo dzieje się ostatnio w obozie Slipknota. Już niedługo, bo 9 sierpnia 2019 roku światło dzienne ujrzy album "We Are Not Your Kind", za który odpowiedzialny jest producent Greg Fidelman. Dotychczas poznaliśmy utwory "Unsainted" oraz "All Out Life" i Slipknot może pochwalić się rekordami na YouTubie - "All Out Life" zaledwie po dobie od publikacji miał na koncie aż 3,4 miliona wyświetleń. Natomiast klip do "Unsainted" w 24 godziny po publikacji odtworzono aż 4,7 miliona razy. Czy podobny sukces odniesie najnowszy teledysk Slipknota?

Slipknot udostępnił nowy utwór "Solway Firth" [WIDEO]

Zespół podzielił się z fanami nowym singlem "Solway Firth". Za reżyserię odpowiada M. Shawn Crahan i w klipie wykorzystano zarówno kadry z koncertu Slipknota, jak również fragmenty serialu "The Boys", który wystartuje 26 lipca 2019.

Przeczytaj także

Nowa płyta to dobry pretekst, by wybrać się w trasę koncertową. Slipknot wystąpił na koncercie w Polsce w ramach Mystic Festivalu 2019 i już zapowiedział, że wróci w przyszłym roku. Koncert odbędzie się w Łodzi, ale jak na razie nie podano szczegółów tego wydarzenia.

Śmierć córki perkusisty Slipknota

Niestety 2019 nie jest łatwym rokiem dla zespołu. Na początku 2019 roku Slipknot rozstał się z Chrisem Fehnem, który oskarżył kolegów z zespołu o oszustwa finansowe. Natomiast w maju M. Shawn Crahan poinformował o śmierci swojej 22-letniej córki. Prawdopodobnie przyczyną śmierci dziewczyny było przedawkowanie narkotyków.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.