Slipknot zagrał "Unsainted" i "All Out Life" po raz pierwszy na żywo. Zobaczcie wideo

18.05.2019 11:58
Slipknot zagrał "Unsainted" i "All Out Life" po raz pierwszy na żywo. Zobaczcie wideo Fot. kadr z wideo

Zespół 17 maja 2019 roku pojawił się w programie Jimmy'ego Kimmela jako specjalny gość muzyczny. Slipknot wykonał na żywo dwa nowe single, a nagrania z tego występu zostały udostępnione na oficjalnym kanale amerykańskiego komika.

Corey Taylor obiecywał, że jego niedawna operacja kolan nie wpłynie w żaden sposób na plany koncertowe Slipknota. Wokalista dotrzymał słowa i faktycznie zespół wystąpił w programie "Jimmy Kimmel Live", w którym zaprezentował swoje dwa nowe utwory "All Out Life" i "Unsainted". W ten sposób rozpoczął promocję swojego 6. studyjnego albumu, który nosi tytuł "We Are Not Your Kind". Nagrania z tego występu są już dostępne w sieci.

Slipknot zagrał na żywo nowe utwory

I chociaż "All Out Life" nie trafi na płytę "We Are Not Your Kind", to raczej stanie się jednym z utworów wykonywanych na koncertach. Singiel (w którego tekście pada nazwa nowej płyty) spotkał się z na tyle ciepłym przyjęciem, że Slipknot postanowił zaprezentować go na żywo w pierwszym od wielu miesięcy występie. Zobaczcie wykonanie "All Out Life" z programu Jimmy'ego Kimmela:

Przeczytaj także

Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy koncert zespołu w nowych maskach, które mieliśmy okazję zobaczyć w klipie do oficjalnego singla z płyty "We Are Not Your Kind", czyli "Unsainted". Tu oprócz tego możemy w pełni zobaczyć całe stroje Slipknota. Najbardziej w oczy rzuca się chyba długi płaszcz Coreya Taylora, który przypomina nieco strój Tobiasa Forge'a z Ghost lub nawet Jokera w wykonaniu Heatha Ledgera z filmu "Mroczny rycerz" w reżyserii Christophera Nolana. Ale wystarczy o decyzjach modowych członków zespołu - oto "Unsainted" na żywo:

Slipknot - nowy album i koncert w Polsce

"We Are Not Your Kind" pojawi się w sprzedaży już 9 sierpnia 2019 roku. Slipknot ma również ekstensywne plany koncertowe na sezon letni, które obejmują również występ w Polsce. Zespół pojawi się już 25 czerwca w Tauron Arenie w Krakowie w ramach Mystic Festival 2019. Bilety są dostępne w cenie od 269 złotych.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.