18.05.2019 11:58

Slipknot zagrał "Unsainted" i "All Out Life" po raz pierwszy na żywo. Zobaczcie wideo

Zespół 17 maja 2019 roku pojawił się w programie Jimmy'ego Kimmela jako specjalny gość muzyczny. Slipknot wykonał na żywo dwa nowe single, a nagrania z tego występu zostały udostępnione na oficjalnym kanale amerykańskiego komika.

Slipknot
foto: kadr z wideo

Corey Taylor obiecywał, że jego niedawna operacja kolan nie wpłynie w żaden sposób na plany koncertowe Slipknota. Wokalista dotrzymał słowa i faktycznie zespół wystąpił w programie "Jimmy Kimmel Live", w którym zaprezentował swoje dwa nowe utwory "All Out Life" i "Unsainted". W ten sposób rozpoczął promocję swojego 6. studyjnego albumu, który nosi tytuł "We Are Not Your Kind". Nagrania z tego występu są już dostępne w sieci.

Slipknot zagrał na żywo nowe utwory

I chociaż "All Out Life" nie trafi na płytę "We Are Not Your Kind", to raczej stanie się jednym z utworów wykonywanych na koncertach. Singiel (w którego tekście pada nazwa nowej płyty) spotkał się z na tyle ciepłym przyjęciem, że Slipknot postanowił zaprezentować go na żywo w pierwszym od wielu miesięcy występie. Zobaczcie wykonanie "All Out Life" z programu Jimmy'ego Kimmela:

Slipknot
Slipknot
Przeczytaj także Slipknot opublikował klip do "Unsainted", zdradził tytuł nowego albumu i pokazał nowe maski

Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy koncert zespołu w nowych maskach, które mieliśmy okazję zobaczyć w klipie do oficjalnego singla z płyty "We Are Not Your Kind", czyli "Unsainted". Tu oprócz tego możemy w pełni zobaczyć całe stroje Slipknota. Najbardziej w oczy rzuca się chyba długi płaszcz Coreya Taylora, który przypomina nieco strój Tobiasa Forge'a z Ghost lub nawet Jokera w wykonaniu Heatha Ledgera z filmu "Mroczny rycerz" w reżyserii Christophera Nolana. Ale wystarczy o decyzjach modowych członków zespołu - oto "Unsainted" na żywo:

Slipknot - nowy album i koncert w Polsce

"We Are Not Your Kind" pojawi się w sprzedaży już 9 sierpnia 2019 roku. Slipknot ma również ekstensywne plany koncertowe na sezon letni, które obejmują również występ w Polsce. Zespół pojawi się już 25 czerwca w Tauron Arenie w Krakowie w ramach Mystic Festival 2019. Bilety są dostępne w cenie od 269 złotych.

Tagi: Rock News Slipknot