31.10.2018 18:14

Slipknot powrócił. Zobaczcie klip do nowego singla "All Out Life"

Branża rozrywkowa w 2018 roku postanowiła zgotować nam bardzo ciekawe Halloween - Slipknot podzielił się z fanami nowym singlem "All Out Life". Zobaczcie wideo.

slipknot
foto: materiały prasowe

Najpierw mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze zdjęcie Henry'ego Cavilla w roli Geralta, a teraz Slipknot podzielił się z nami swoim nowym singlem "All Out Life" - Halloween 2018 nie mogło być chyba lepsze. Co prawda kilka miesięcy temu Corey Taylor i spółka zapowiadali, że w 2019 roku pojawi się nowa płyta Dziewiątki z Des Moines, ale raczej nikt się nie spodziewał, że nową muzykę Slipknota usłyszymy jeszcze w 2018 roku. 

Dlatego prosimy o uwagę i zapraszamy do wspólnego odsłuchania nowego singla Slipknota. Jest naprawdę dobry:

Slipknot powraca z nowym singlem

Niestety, zespół na razie nie podzielił się informacjami na temat płyty, na której znajdzie się nowy singiel. Wiemy, że wyjdzie w 2019 roku i to właściwie tyle. Jeśli chodzi zaś o "All Out Life", to na temat utworu wypowiedział się Corey Taylor, który w oficjalnym oświadczeniu prasowym stwierdził, że piosenka ma na celu przypomnieć ludziom, że przeszłość to rzecz, o której warto pamiętać. Zaznaczył również, że nie chce celebrować miałkiej przyszłości, jeżeli ma dostępną wspaniałą przeszłość. 

Slipknot w Polsce w 2019 roku

Slipknot odwiedzi Polskę w ramach Mystic Festival. Najnowsza edycja festiwalu odbędzie się w dniach 25 - 26 czerwca 2019 w TAURON Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe.

Kamil Kacperski
Tagi: Rock News Slipknot