20.03.2019 17:09

Słodkie wnuczki Ozzy'ego zaśpiewały "Crazy Train". Czy Książę Ciemności może być dumny? [WIDEO]

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Czy rośnie nam kolejne pokolenie rockmanów?

Ozzy Osbourne
foto: Amy Harris/Invision/AP/East News

Genów nie oszukasz - jeśli jesteś muzykiem istnieje duże prawdopodobieństwo, że również twoje dzieci odziedziczą słuch muzyczny i będą od najmłodszych lat śpiewać oraz tańczyć. Dzieciaki szybko się uczą i chętnie naśladują rodziców. Skoro słuchasz w domu Ozzy'ego Osbourne'a, to również twoje urwisy mogą potem polubić taką muzykę - szczególnie, jeśli jest to twórczość twojego dziadka.

Wnuczki Ozzy'ego zaśpiewały "Crazy Train"

Ozzy Osbourne właśnie dochodzi do siebie po zapaleniu płuc. Choroba spowodowała, że muzyk musiał odwołać koncerty, a jego najbliżsi oraz fani bardzo przejmowali się jego stanem zdrowia. Co zrobić, żeby poprawić humor Ozzy'emu? Jego wnuczki, córki Jacka Osbourne'a postanowiły zaśpiewać mu "Crazy Train" i zrobiły to w tak urzekający sposób, że nie sposób się nie uśmiechnąć.

„Crazy Train” Ozzy’ego Osbourne’a w stylu Motown w wykonaniu Postmodern Jukebox
„Crazy Train” Ozzy’ego Osbourne’a w stylu Motown w wykonaniu Postmodern Jukebox
Przeczytaj także „Crazy Train” Ozzy’ego Osbourne’a w stylu Motown w wykonaniu Postmodern Jukebox

Żona Ozzy'ego udostępniła krótkie nagranie w programie telewizyjnym "The Talk" w CBS, na którym widać 3 wnuczki. Nagranie pojawiło się na Instagramie jej syna. 6-letnia Pearl Clementine znała tekst piosenki swojego dziadka, zaś 3-letnia Andy Rose łupała głową jak przystało na prawdziwego metalowca. W tle pojawiła się również najmłodsza córeczka 13-miesięczna Minnie Theodora, która rzecz jasna, nie było świadoma tego, co się wyrabia.

Zobacz także: >> „Rodzina Osbourne’ów” powróci po 13 latach jako podcast <<

Matką małych jest Lisa Stelly, która wzięła ślub z Jackiem w 2012 roku po 4 miesiącach znajomości. Para rozwiodła się w maju 2018 roku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele