Smash Into Pieces prezentuje podwójny singiel i teledyski. Kiedy premiera nowej płyty?

12.04.2021 14:23
Smash Into Pieces Fot. Materiały prasowe

Smash Into Pieces nie próżnują. Właśnie wydali podwójny singiel i dwa teledyski!

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka. Zespół ma na koncie 5 albumów studyjnych, wydał już 24 single, na Spotify liczba odtworzeń utworów kapeli sięga 140 mln, a na YouTube klipy formacji wyświetlano już ponad 65 mln razy.

Smash Into Pieces prezentuje podwójny singiel i teledyski

W sierpniu zeszłego roku zespół wydał album "Arcadia", który był czymś więcej niż zwykłą płytą, był to początek historii, w której przy pomocy niezwykłych teledysków formacja odkrywała przed słuchaczami nowy, cyfrowy świat, świat Arkadii.

Polecamy

Zespół kontynuuje swój cykl opowieści o Arcadii. Grupa wypuściła właśnie podwójny singiel "VR", na który składają się 2 utwory: "My Wildest Dream" oraz "Bangarang". To właśnie to wydawnictwo zapowiada najnowsze studyjne wydawnictwo Szwedów.

Ten podwójny odcinek opowiada o podróży Chrisa Adama po Arkadii. Został on schwytany przez diabelski system S4F, ponieważ nie chciał grać według jego reguł. Ale nie zamknięto go w więzieniu, został zesłany do miejsca, z którego wyrwać jest się znaczeni trudniej, do wirtualnego raju. Po pewnym czasie od przeciążenia Bangarang przywódca S4F, Ghostis, zebrał wszystkie potrzebne dane i wkroczył do wirtualnego raju jako najdzikszy sen Chrisa Adama. Kiedy Chris zdaje sobie sprawę, że sypia z wrogiem, musi dokonać wyboru: zostać w raju z Ghostisem lub wrócić do prawdziwego życia i walczyć z nim.

- opowiadają muzycy grupy.

Nowy album Szwedów ukaże się w 2021 roku, zespół zapowiada także liczne występy. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa "Worlds Collide Tour", gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation.

Zobacz również: Helloween i HammerFall na jedynym koncercie w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią giganci metalu?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.