07.11.2018 14:58

Smash Mouth zareagował na wieści o reboocie "Shreka"

"Somebody once told me the world is gonna roll me...". Słowa tego utworu rozpoczynały film "Shrek" z 2001 roku. Zespół odpowiedzialny za przebój "All Star" nie jest fanem decyzji o reboocie. 

Smash Mouth
foto: kadr z wideo

We wtorek 6 listopada 2018 roku dowiedzieliśmy się, że Shrek doczeka się rebootu, który przygotują twórcy serii "Jak ukraść księżyc". Wśród wielu osób pojawiły się obawy o to, że nowy film nie dorówna poziomowi pierwszej części. Obawy nieco uspokoił Chris Meledandri, szef Illumination, studia odpowiedzialnego za produkcję. Mężczyzna stwierdził, że chciałby powrotu obsady pierwszej części "Shreka", ponieważ to oni "tworzyli magię". 

To nie uspokoiło fanów, którzy jako kolejny powód zaniepokojenia wymieniali zmianę świetnej ścieżki dźwiękowej do filmu - w oryginalnym "Shreku" byliśmy witani hitem "All Star" w wykonaniu zespołu Smash Mouth, który na przestrzeni lat stał się całkiem smacznym memem. Pan o imieniu Jon Sudano zbudował nawet karierę w oparciu o ten utwór. A oto zaledwie kilka najciekawszych przeróbek przeboju:

Smash Mouth nie chcą rebootu Shreka

Patrząc na milionowe wyświetlenia ich utworu, a także ilość przeróbek, których "All Star" się doczekał, nie trudno się zdziwić, że Smash Mouth nie jest zbyt zadowolony z obrotu sytuacji. Można powiedzieć, że panowie są wręcz skonfundowani decyzją Universal. Na swoim oficjalnym Twitterze zespół udostępnił link do artykułu z wiadomością o reboocie, który skomentowali krótko pytaniem "Co?":

Dla przypomnienia oryginalny klip do "All Star":

Na razie data premiery rebootu "Shreka" pozostaje tajemnicą.

"All Star" czy "I'm A Believer"?

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Shrek