„Smells Like Teen Spirit” Nirvany zaśpiewany w 20 różnych stylach

Maciej Koprowicz
31.01.2018 15:26
„Smells Like Teen Spirit” Nirvany zaśpiewany w 20 różnych stylach Fot. kadr z wideo

Niesamowity Anthony Vincent nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w stworzeniu kolejnego teledysku pomogli mu fani.

Anthony Vincent to jeden z najlepszych wokalistów na YouTube. Dla strun głosowych twórcy kanału Ten Second Songs nie ma rzeczy niemożliwych. Vincent potrafi doskonale imitować barwy głosu i maniery słynnych wykonawców, co pozwala tworzyć mu bardzo zaskakujące covery.

Popisowym numerem wokalisty jest wykonanie kilka piosenek różnych muzyków w stylu jednego artysty – niedawno zaśpiewał 10 utworów w stylu Metalliki oraz 10 utworów w konwencji Korna. Zdarza mu się jednak odwrócić pomysł i wykonać jeden znany utwór w stylu wielu wykonawców - w ten sposób przerobił m.in. „Chop Suey” System Of A Down, „Feel Good Inc.” Gorillaz i „Despacito” Luisa Fonsiego.

Teraz zajął się słynnym „Smells Like Teen Spirit” Nirvany, który wykonał w 20 innych stylach. O pomoc poprosił swoich fanów na YouTube, a tym oczywiście nie brakowało fantazji. Zaproponowali m.in. style The Killers, Panic! At The Disco, Volbeat, Boston, Evanescence, a nawet… muzyki z windy. Posłuchajcie, jak to wyszło:  

To nie jedyna ciekawa wersja „Smells”, która krąży po sieci. Niejaki Sleep Good przedstawił poppunkową, optymistyczną wersję klasyka grunge'u. Sprawdźcie też hit Nirvany w wersji jazzowej, zagranej na dziecięcych instrumentach albo rosyjskiej.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.