„Smells Like Teen Spirit” w zwierzęcym coverze

Aleksandra Degórska
24.10.2016 14:43
„Smells Like Teen Spirit” w zwierzęcym coverze Fot. kadr z wideo

Hit Nirvany tym razem został wyszczekany i wymiauczany przez zwierzaki, które słyną ze swoich ciekawych coverów. Posłuchajcie, jak brzmi grunge w ich wykonaniu.

Cover na kazoo, na łopacie, bez instrumentów, na gayageum... można wyliczać i wyliczać. Czy można jeszcze coś wymyślić? Warto do akcji zaprosić koty, bo zdominowały one wszelkie zakątki internetu.

Puchate, miauczące, warczące, w przebraniach - koty są wszędzie i atakują nas za każdym razem, gdy włączamy komputer. Nic zatem dziwnego, że te zwierzaki stały się głównymi bohaterami nowego zwierzęcego coveru. Oczywiście nie tylko koty pojawiły się w tym nagraniu, do akcji bowiem wkroczyły inne zwierzaki, które wydają z siebie dziwne dźwięki i brzmią jak z piekła rodem.

Tym sposobem powstał cover do „Smells Like Teen Spirit”. Czworonogi znowu podbiły nasze serca swoją ciekawą interpretacją tego znanego szlagieru:

Ktoś musiał naprawdę sporo pracować nad tym, żeby zmontować nagrania wszystkich tych zwierząt w odpowiedni sposób. Nie jest to oczywiście pierwszy taki wybryk zwierzęcej orkiestry. The White Stripes, Queen, Slipknot, Pixies - te wszystkie kapele również doczekały się coverów w wykonaniu psów, kotów, lisów i innych zwierząt.

Jak więc widać ktoś naprawdę ma sporo wolnego czasu i dobry słuch, bo stworzenie takiego nagrania bazującego na wyjących czworonogach nie jest wcale łatwym zadaniem.

Jak oceniacie zwierzęcy cover Nirvany?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.