„Smells Like Teen Spirit” zagrany na dziecięcych instrumentach

Aleksandra Degórska
12.12.2017 15:51
„Smells Like Teen Spirit” zagrany na dziecięcych instrumentach Fot. kadr z wideo

Nirvana nadal ma wielu fanów, którzy chętnie składają muzyczny hołd kapeli. Posłuchajcie, jak prezentuje się ten zabawny cover.

Pamiętacie panów, którzy wykonali „Killing in the Name” zagrany na dziecięcych instrumentach? The Wackids zdziecinniał i wpadł na błyskotliwy pomysł, żeby podkraść dzieciakom instrumenty. W końcu na typu zabawkach też można muzykować - grać można dosłownie na wszystkim. Skoro Mike Portnoy potrafił występować na perkusji z Hello Kitty, to czemu inni nie mogą?

DIY jest ostatnio bardzo popularny i w ten trend wpisali się muzycy z The Wackids. Sięgnęli oni m.in. po malutką gitarę, perkusję z Hello Kitty i wykonali tym razem cover Nirvany. „Smells Like Teen Spirit” jest już naprawdę mocno ograny, ale jak widać kolejni YouTuberzy mają nowy pomysł na ten kawałek.

Posłuchajcie, czy odegranie „Smells Like Teen Spirit” na takich instrumentach jest dziecinnie proste:

„Smells Like Teen Spirit” w swingowej wersji, rosyjskojęzycznej, z blastami czy zagranej na łopacie - im słynniejszy utwór, tym więcej coverów udanych i mniej udanych. Teledysk do tego numeru został wyreżyserowany przez Samuela Bayera i miał nawiązywać do punkowego klimatu, jak również do filmów „Over the Edge” z 1979 oraz „Rock 'n' Roll High School”. Utwór stał się ponadczasowym hitem, a MTV i Rolling Stone w 2000 roku umieściły „Smells Like Teen Spirit” na 3. miejscu listy 100 najpopularniejszych kawałków.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.