05.11.2015 14:44

Śmierdzący cover Bring Me The Horizon

Co się stanie, gdy człowiek zje za dużo ciężkostrawnych dań i stanie za mikrofonem? Posłuchajcie nietypowej wersji utworu brytyjskiej kapeli.

Śmierdzący cover Bring Me The Horizon
foto: kadr z wideo

Pierd metal rozwija się z pełnym impetem. Facet znany z State Of The Fart znowu postanowił użyć swojego nieprzeciętnego talentu, by stworzyć kolejny dziwaczny cover.

Twórca (bo, czy można go określić artystą?) wziął na warsztat kawałek „Can You Feel My Heart” zespołu Bring Me The Horizon z albumu „Sempiternal”. Nowa wersja została zatytułowana „Can You Smell My Fart”, czyli znowu mamy gazy w głównej roli.

W tym jakże smrodliwym coverze zamiast motywu syntezatorowego mamy... bąki. Tu i ówdzie lata papier toaletowy, Darth Vader torturuje dostawcę pizzy, jest też i stary jak świat żart z ciastem. Klip oczywiście pokazuje w krzywym zwierciadle oryginalny teledysk utworu Bring Me The Horizon. Wokalista jest wystylizowany na Olivera Sykesa i wiernie oddaje jego manierę śpiewu.

Komediant wylicza co zjadł, a efekt tej nierozwagi można usłyszeć w coverze:

Jeśli taka wersja przypadła Wam do gustu, możecie posłuchać jeszcze coveru „Raining Blood” czy „Anal Of Death”. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by samemu spróbować stworzyć takie pierdzące dzieło, dzięki czarnemu burgerowi, który sprawi, że wasze żołądki... sami z resztą wiecie.

Pierd metal staje się coraz bardziej popularny, aż strach pomyśleć co jeszcze wymyślą fani dziwacznej odmiany metalu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Bring Me The Horizon