12.02.2015 14:20

Sokół Millennium stał się gitarą!

Wiedzieliście? Teraz możecie zagrać na statku kosmicznym Hana Solo! Sokół Millennium został zmodyfikowany do postaci instrumentu. Jak wygląda?

Sokół Millennium stał się gitarą!
foto: etsy.com

Sprawcie sobie swój własny Millennium Falcon, czyli Sokół Millennium i jeszcze dodatkowo zostańcie gwiazdami rocka! Myślicie, że Han Solo lubił ciężką muzykę? Jeśli tak, na pewno grałby na tym sprzęcie. Obejrzyjcie galerię zdjęć przedstawiającą kosmiczne instrumenty i sprawdźcie, gdzie ukrył się Chewbacca! :)

Jak to powstało?

Doni Latchford pochodzi z Coventry w Wielkiej Brytanii, pracuje w firmie Doni Custom Guitars i produkuje gitary. Od niedawna w jego ofercie pojawiły się również takie, które zrobione są z zabawek stworzonych w latach 1979-2004, w kształcie statku kosmicznego znanego z Gwiezdnych Wojen. Jak on to robi?

Normalnie! Bierze zabawkę, łączy ją ze strunami i gryfem gitary, dodaje niebieską diodę LED i już! Model „The Han Solo” będzie kosztować Was 450 funtów. Jest też wersja basowa – „The Rebel Bass Guitar” -  wyceniona na 500 funtów.

Jak brzmią kosmiczne instrumenty według Latchforda?

"

Te gitary wydobywają z siebie fantastyczne dźwięki. Nawet z tylko w połowie przyzwoitym wzmacniaczem, możesz zaskoczyć wszystkich całą paletą riffów w mniej niż 30 lat świetlnych. "

Myślicie, że te instrumenty rzeczywiście robią kosmos na scenie?

Magda Słomka
Tagi: Duperele