Sokół Millennium stał się gitarą!

Magda Słomka
12.02.2015 14:20
Sokół Millennium stał się gitarą! Fot. etsy.com

Wiedzieliście? Teraz możecie zagrać na statku kosmicznym Hana Solo! Sokół Millennium został zmodyfikowany do postaci instrumentu. Jak wygląda?

Sprawcie sobie swój własny Millennium Falcon, czyli Sokół Millennium i jeszcze dodatkowo zostańcie gwiazdami rocka! Myślicie, że Han Solo lubił ciężką muzykę? Jeśli tak, na pewno grałby na tym sprzęcie. Obejrzyjcie galerię zdjęć przedstawiającą kosmiczne instrumenty i sprawdźcie, gdzie ukrył się Chewbacca! :)

Jak to powstało?

Doni Latchford pochodzi z Coventry w Wielkiej Brytanii, pracuje w firmie Doni Custom Guitars i produkuje gitary. Od niedawna w jego ofercie pojawiły się również takie, które zrobione są z zabawek stworzonych w latach 1979-2004, w kształcie statku kosmicznego znanego z Gwiezdnych Wojen. Jak on to robi?

Normalnie! Bierze zabawkę, łączy ją ze strunami i gryfem gitary, dodaje niebieską diodę LED i już! Model „The Han Solo” będzie kosztować Was 450 funtów. Jest też wersja basowa – „The Rebel Bass Guitar” -  wyceniona na 500 funtów.

Jak brzmią kosmiczne instrumenty według Latchforda?

Te gitary wydobywają z siebie fantastyczne dźwięki. Nawet z tylko w połowie przyzwoitym wzmacniaczem, możesz zaskoczyć wszystkich całą paletą riffów w mniej niż 30 lat świetlnych.

Myślicie, że te instrumenty rzeczywiście robią kosmos na scenie?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.