"Some Kind Of Monster" – reedycja będzie dłuższa

trustekpan trustekpan
26.09.2014 14:25
"Some Kind Of Monster" – reedycja będzie dłuższa Fot. facebook.com

24 listopada ukaże się nowe wydanie tego dokumentu, uzupełnione o film z pobytu zespołu na festiwalu filmowym w Toronto. W planie również winyl i kolekcja koncertówek.

W tym roku, mija dokładnie 10 lat od wydania przez Metallikę filmu pt. "Some Kind Of Monster". Reedycja tego dokumentu zostanie wzbogacona o „Metallica: This Monster Lives”. Są to fragmenty z pobytu zespołu na festiwalu filmowym w Toronto, gdzie prezentowano produkcję pt. "Through the Never", czyli film fabularny, który Metallica zilustrowała swoimi najbardziej znanymi utworami. Materiał  będzie dostępny na DVD/Blu-ray.

Dla przypomnienia... "Some Kind Of Monster" opowiada o odejściu z zespołu Jasona Newsteda, walce Larsa Ulricha z Napsterem i tworzeniu albumu "St. Anger". Jest również o odwyku Jamesa Hetfielda, jego sesjach z psychologiem i trudnych chwilach zespołu, grożących rozpadem grupy. 

Poniżej występ z zapowiedzi zespołu przed seansem "Through The Never” na 38. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

trustekpan trustekpan Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.