Śpiewaczka operowa zaskoczyła wykonaniem utworu AC/DC w talent show

Jakub Gańko
17.03.2016 09:51
Śpiewaczka operowa zaskoczyła wykonaniem utworu AC/DC w talent show Fot. kadr z wideo

Hiszpańska wokalistka zadziwiła widzów i jurorów. Z operowej śpiewaczki nagle zmieniła się w rockmankę na autostradzie do piekła!

Jak połączyć AC/DC z muzyką poważną? Były już rozmaite próby, m.in. tribute album z 2010 roku pod tytułem „Back In Black - A Symphonic Salute To AC/DC”. Takiej drogi (do piekła?) nie obrał jednak wcześniej nikt. Wokalistka Cristina Ramos, która wystąpiła w hiszpańskiej edycji programu „Mam talent”, od pierwszych chwil wzbudzała zainteresowanie, ale nikt nie przewidział takiego zwrotu akcji...

Aria operowa, którą wokalistka wykonała na początku, dała jej możliwość popisania się szerokim wachlarzem umiejętności wokalnych. Jednak tak naprawdę jej celem było uśpienie czujności widzów i jurorów. Już kiedy wszyscy myśleli, że mamy do czynienia z klasyczną śpiewaczką operową, z aranżacji zaczęły się przedzierać mocniejsze riffy gitarowe...

Cristina z kolei zdarła spódnicę i zmieniła swój anielski śpiew w mocne wykonanie naznaczone rockowym pazurem. Nikt nie spodziewał się, że jej repertuar nagle przekształci się w „Highway to Hell” AC/DC. Taka metamorfoza wzbudziła entuzjazm publiczności i niedowierzanie jurorów. Jeden z nich wcisnął nawet od razu złoty przycisk, który oznacza, że artystka jest już jego zdaniem w pełni gotowa do samodzielnych występów na żywo.

Zobaczcie to niecodzienne wykonanie na własne oczy (akcja rozpoczyna się w 1:20):

Cóż, jeśli AC/DC naprawdę szuka nowego głosu, który zastąpiłby mającego problemy ze słuchem Briana Johnsona, to z całym szacunkiem do Dave'a Evansa, ale głosujemy na tę panią. Najlepiej jednak byłoby urządzać częściej takie niespodzianki bywalcom filharmonii. Nagłe przerywanie występów operowych utworami AC/DC z pewnością przyprawiłoby niejedną osobę o stan bliski ataku serca.

To nie pierwszy raz, kiedy ostatnio ktoś nas zadziwił swoim udziałem w talent show. Jeszcze większy szok wzbudziło wykonanie w tego typu programie utworu „Unanswered” zespołu Suicide Silence. Jeśli macie mocne nerwy, polecamy też nasze zestawienie najgorszych metalowych „Idoli”.

Jak Wam się podoba taka niespodzianka z AC/DC?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.