28.03.2019 10:27

Śpiewajmy razem. All Together Now 2: Jurorzy zaśpiewali hit Bon Jovi "It's My Life"

100 jurorów wspólnie wykonało cover Bon Jovi. Jak wypadli w repertuarze amerykańskiej kapeli?

Śpiewajmy razem All Together Now
foto: kadr z wideo

Za nami kolejny odcinek programu "Śpiewajmy Razem. All Together Now". W talent show wokaliści reprezentujący różne style muzyczne występują przed 100-osobowym jury, na czele którego stoi Beata Kozidrak. Zadaniem uczestnika jest zachęcenie do śpiewania jak największej liczby jurorów. Do finału przechodzi wokalista z największą liczbą punktów - czyli największą osób jurorów, którzy postanowili razem z nim pośpiewać.

"Śpiewajmy razem. All Together 2": Jurorzy zaśpiewali hit Bon Jovi "It's My Life"

W 4. odcinku wokaliści zaprezentowali utwory m.in. Krzysztofa Krawczyka, Anny Jantar czy Michaela Jacksona. Oczywiście w talent show nie brakuje muzycznych przerywników, podczas których śpiewają sami jurorzy. Tym razem jury sięgnęło po przebój Bon Jovi "It's My Life" z płyty "Crush" z 2000 roku.

Śpiewajmy razem. All together now
Śpiewajmy razem. All together now
Przeczytaj także Śpiewajmy razem. All Together Now - skład jury. Kim są jurorzy muzycznego show Polsatu?

Piosenkę rozpoczął śpiewać Titus z Acid Drinkers. Cała ściana jurorów wspólnie wykonała hit amerykańskiej kapeli i nie zabrakło również odpowiedniego układu tanecznego. Sprawdźcie, jak jurorzy wypadli w repertuarze Bon Jovi:

Rockowe covery w "Śpiewajmy razem. All Together Now 2"

W 2. sezonie popularnego talent show pojawili się wokaliści, którzy obracają się w rockowych klimatach. Dotychczas usłyszeliśmy covery AC/DC czy Kultu, jak również nie zabrakło piosenek Perfectu oraz O.N.A. Jeden z uczestników postanowił zaśpiewać również przebój Dawida Podsiadły.

Jak oceniasz cover Bon Jovi?

Bon Jovi zagra koncert w Polsce w 2019

Polscy fani będą mogli już niebawem posłuchać kapelę na żywo. Bon Jovi wystąpi 12 lipca 2019 na PGE Narodowym w Warszawie. Gitarzysta kapeli, Phil X, w wywiadzie dla Antyradio.pl wyznał, że będzie to wyjątkowe wydarzenie.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT BON JOVI W POLSCE <<

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Śpiewajmy razem All Together Now