21.03.2019 10:34

Śpiewajmy razem. All Together Now 2: Uczestnik wykonał cover Kultu i zachwycił Jelonka oraz Titusa

Zobaczcie, czy i Wam cover "Gdy nie ma dzieci" Kultu przypadnie do gustu.

All Together Now
foto: kadr z wideo

W talent show "Śpiewajmy Razem. All Together Now" uczestnicy prezentują swoje wokalne możliwości przed jurorami, których jest aż 100. Wokalista programu musi swoim występem zachęcić do śpiewania jak największą ilość jurorów. Im większa ich liczba, tym więcej punktów dla uczestnika. W 1. edycji programu zwyciężył Mateusz Łopaciuk, który w finałowym odcinku zaśpiewał utwór Nirvany. Również w 2. edycji talent show nie zabrakło rockowych występów - uczestnicy już zaprezentowali covery m.in. A/DC czy Bryana Adamsa.

Śpiewajmy razem. All Together Now 2: Uczestnik zaśpiewał piosenkę Kultu

Przewodniczącą jury jest Beata Kozidrak - co trzeba zrobić, żeby ukraść serca jurorów? Roman Jarząbek postawił na polski repertuar, który każdy dobrze zna i lubi. Uczestnik wybrał przebój Kultu "Gdy nie ma dzieci" i świetnie sobie poradził z tym zadziornym utworem.

Śpiewajmy razem. All together now
Śpiewajmy razem. All together now
Przeczytaj także Śpiewajmy razem. All Together Now - skład jury. Kim są jurorzy muzycznego show Polsatu?

Szczególnie rockowej części jurorów spodobał się ten występ - wokalista namówił do wspólnego śpiewania "Jelonka" z Huntera czy "Titusa" z Acid Drinkers. Zobaczcie, jak uczestnik wypadł w repertuarze Kultu:

Wokalista w dogrywce pokonał Bożenę Górecką Tokarczyk i wszedł do finału. Uczestnicy talent show chętnie wybierają polski repertuar. W 2. sezonie "Śpiewajmy Razem. All Together Now" usłyszeliśmy już covery Myslovitz, jak również niezbyt udaną interpretacją utworu Perfectu.

Jak oceniasz cover Kultu?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Kult Śpiewajmy razem All Together Now