14.03.2019 10:55

Śpiewajmy razem. All Together Now 2: Uczestnik zachwycił jurorów coverem Bryana Adamsa

Wokalista wykonał utwór "Everything I Do (I Do It For You)" i sprawił, że niejedna osoba w jury się rozpłynęła.

All Together Now
foto: kadr z wideo

13 marca 2019 widzowie Polsatu mogli obejrzeć 2. odcinek programu Śpiewajmy Razem. All Together Now 2, w którym wokaliści są oceniani przez 100-osobowe jury. Jeżeli któremuś z nich spodoba się występ, musi po prostu wstać i zacząć śpiewać z uczestnikiem - jeden juror to jeden głos. W programie muzycy sięgają po materiał twórców wykonujących różny rodzaj muzyki i nie brakuje również rockowych akcentów.

Śpiewajmy razem. All Together Now 2: Uczestnik zachwycił jurorów coverem Bryana Adamsa

Uczestnik Michał Jabłoński zaśpiewał piosenkę z repertuaru Bryana Adamsa "Everything I Do (I Do It For You)", która pojawiła się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Robin Hood: Książę złodziei". Wokaliście wystarczyło kilka sekund, by Ramona Rey odpłynęła, w oczach Juli pojawiły się łzy, natomiast Aleksandra Szwed zaniemówiła kompletnie.

Śpiewajmy razem. All together now
Śpiewajmy razem. All together now
Przeczytaj także Śpiewajmy razem. All Together Now - skład jury. Kim są jurorzy muzycznego show Polsatu?

Ciepła barwa głosu wokalisty zachwyciła również przewodniczącą jury Beatę Kozidrak. Sprawdźcie, jaki wynik otrzymał uczestnik za cover Bryana Adamsa:

Rockowe covery w Śpiewajmy razem. All Together Now 2

Dotychczas uczestnicy próbowali zdobyć sympatię jurorów wykonując takie utwory, jak "Highway To Hell" AC/DC. Jednak nie wszystkie wykonania są udane - jeden z wokalistów zmasakrował cover Perfectu.

Jak oceniasz występ wokalisty?

Bryan Adams na koncertach w Polsce w 2019

Jeżeli macie słabość do Bryana Adamsa to możecie skusić się na koncert kanadyjskiego muzyka. Bryan Adams wystąpi 21 czerwca 2019 w gdańskiej Ergo Arenie oraz 22 czerwca 2019 na Pergoli obok wrocławskiej Hali Stulecia. Koncerty odbędą się w ramach trasy "Shine a light".   

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Śpiewajmy razem All Together Now