14.03.2019 12:05

Śpiewajmy razem. All Together Now 2: Wokaliści wykonali covery grup Myslovitz i Wilki

Jak uczestnicy programu Śpiewajmy razem. All Together Now 2 poradzili sobie z piosenkami lubianych polskich grup? Zobaczcie nagrania z ich występów.

All Together Now 2
foto: kadr z wideo

Wielu wokalistów decyduje się na uczestnictwo talent show, by zaprezentować szerszej publiczności swoje zdolności, jak również liczą na to, że uda im się rozkręcić swoją karierę. W programie Śpiewajmy razem. All Together Now aż 100 jurorów na czele z Beatą Kozidrak ocenia wokalistów, którzy muszą zachęcić do śpiewania jak największą liczbę osób. Uczestnik, który w danym odcinku zdobędzie najwięcej głosów przechodzi do finału.

Śpiewajmy razem. All Together Now 2: Wokaliści wykonali covery Myslovitz i Wilków

W 2. odcinku Śpiewajmy razem. All Together Now 2 uczestnicy zaprezentowali piosenki różnych artystów - m.in. widzowie usłyszeli cover Bryana Adamsa. Część wokalistów zdecydowała się sięgnąć po rodzimy repertuar. Alan Cyprysiak występ zadedykował swojej fance numer jeden... czyli babci. Wybrał piosenkę z repertuaru Roberta Gawlińskiego "Nie stało się nic" i zdobył 60 głosów.

Posłuchajcie, czy i Wam ten występ przypadłby do gustu:

Śpiewajmy razem. All together now
Śpiewajmy razem. All together now
Przeczytaj także Śpiewajmy razem. All Together Now - skład jury. Kim są jurorzy muzycznego show Polsatu?

Natomiast Kamil Nowacki z Kalisza sięgnął po numer Myslovitz "Scenariusz dla moich sąsiadów" z płyty "Z rozmyślań przy śniadaniu". Większość jurorów słysząc już pierwsze takty tej piosenki zaczęło nucić kawałek pod nosem, w końcu jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych hitów kapeli. Uczestnik zdobył 74 punkty. 

Rockowe utwory w Śpiewajmy razem. All Together Now 2

W 2. sezonie Śpiewajmy razem. All Together Now 2 usłyszeliśmy już kilka rockowych numerów - jedna z wokalistek zaśpiewała "Highway To Hell" AC/DC. Jednak nie wszystkie wykonania są udane - jeden z wokalistów zmasakrował cover Perfectu.

Który uczestnik był lepszy?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Śpiewajmy razem All Together Now