21.03.2019 12:52

Śpiewajmy razem. All Together Now 2: Wokalistki wykonały covery O.N.A. i Maanamu

Jak kobiety zostały ocenione przez 100 jurorów programu "Śpiewajmy razem. All Together Now"?

All together now - wokalistki w coverach ONA i Maanamu
foto: kadr z wideo

"Śpiewajmy razem. All Together Now", jak sama nazwa wskazuje, jest programem, w którym uczestnicy muszą zachęcić do wspólnego śpiewania jurorów. Jest ich aż 100 i reprezentują różne gatunki muzyczne - do rocka, przez gospel po musical. Również sami uczestnicy śpiewają piosenki z różnych muzycznych światów, dwoją się i troją, by zdobyć głosy jak największej liczby jurorów. Wielu wokalistów wybiera polskie piosenki, które są popularne i lubiane wśród wielu słuchaczy.

"Śpiewajmy razem. All Together Now 2": Wokalistki wykonały covery O.N.A. i Maanamu

W 3. odcinku drugiej edycji talent show Ewelina Kowalczyk zdecydowała się na cover grupy Maanam "Lucciola". Kora zmarła 8 lipca 2018 w wieku 67 lat, po długiej walce z nowotworem i nadal trudno pogodzić się z odejściem tej wybitnej artystki. Za każdym razem, gdy wokaliści sięgają po jej repertuar, trudno opanować wzruszenie.

Maanam w Śpiewajmy Razem All Together Now
Maanam w Śpiewajmy Razem All Together Now
Przeczytaj także Śpiewajmy razem. All Together Now: Uczestniczka zaśpiewała przebój Maanamu

Uczestniczka "Śpiewajmy razem. All Together Now 2" swoim coverem Maanamu zachęciła sporą część jurorów do wspólnego śpiewania jednego z największych hitów kapeli. Zobaczcie, jak w programie wypadła piosenka "Lucciola":

Natomiast Bożena Górecka Tokarczyk w dogrywce wykonała przebój O.N.A. "Kiedy powiem sobie dość". Rockowa wokalistka miała trudne zadanie, by przebić wynik swojego konkurenta i zrobiła wszystko, by zdobyć jak najwięcej punktów. Mimo dobrego występu nie przeszła jednak do finału. Sprawdźcie, jak dziewczyna wypadła w repertuarze Agnieszki Chylińskiej:

Zobacz także: >> Śpiewajmy razem. All Together Now - skład jury. Kim są jurorzy muzycznego show Polsatu? <<

"Śpiewajmy razem. All Together Now 2": Rockowe występy w talent show

Fani rocka oglądając talent show znajdą coś dla siebie. W 2. sezonie "Śpiewajmy razem. All Together Now" usłyszeliśmy już "Highway To Hell" AC/DC, jak również cover Bryana Adamsa czy Kultu. Jednak nie wszystkie wykonania są udane - jeden z wokalistów zmasakrował cover Perfectu, jak również uczestnik wykonujący piosenkę Dawida Podsiadły nie zrobił wrażenia na jurorach.

Który cover w "Śpiewajmy Razem. All Together Now 2" był lepszy?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Agnieszka Chylińska Maanam Śpiewajmy razem All Together Now