Śpiewajmy razem. All Together Now: Duet zaśpiewał utwór AC/DC

Aleksandra Degórska
04.10.2018 12:50
Śpiewajmy razem. All Together Now: Duet zaśpiewał utwór AC/DC Fot. kadr z wideo

Jak dziewczyny wykonały kawałek „You Shook Me All Night Long” grupy AC/DC?

W nowym programie Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now” uczestnicy starają się oczarować 100-osobowe jury i często sięgają po rockowy repertuar. Takie utwory szczególnie trafiają do jurorów, którzy związani są ze sceną rockową - w jury zasiedli m.in. Anja OrthodoxClosterkellera, Krzysztof Jaryczewski (ex-Oddział Zamknięty), Karolina Andrzejewska z Batalion d’Amour i Michał StawińskiNeuOberschlesien.

Zobacz także: Śpiewajmy razem. All Together Now - Jurorzy [PEŁNA LISTA]

W 5. odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” oprócz solistów pojawił się również kobiecy duet. Kornela Wysocka i Rafaela Maruska wzięły się za repertuar AC/DC i wybrały przebój „You Shook Me All Night Long”. Kobiety żartowały, że jeśli wygrają konkurs to pieniądze przeznaczą na zakupy. Niestety nie przeszły do kolejnego etapu - z dziewczynami zaśpiewało 83 jurorów.

Śpiewajmy razem. All Together Now: Uczestniczki zaśpiewały hit AC/DC

Śpiewajmy razem. All Together Now - rockowi uczestnicy talent show

W 1. odcinku Mateusz Łopaciuk zaśpiewał „Knockin’ On Heaven’s Door”, natomiast Patrycja Pałucka wykonała utwór „Królowa łez” Agnieszki Chylińskiej. W kolejnej odsłonie programu uczestnik zaprezentował cover Perfectu. Natomiast w 5. odcinku jedna z uczestniczek wykonała cover Maanamu, nie zabrakło również poruszającego wykonania piosenki Czesława Niemena.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.