04.10.2018 12:50

Śpiewajmy razem. All Together Now: Duet zaśpiewał utwór AC/DC

Jak dziewczyny wykonały kawałek „You Shook Me All Night Long” grupy AC/DC?

AC DC w programie Śpiewajmy Razem All Together Now
foto: kadr z wideo

W nowym programie Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now” uczestnicy starają się oczarować 100-osobowe jury i często sięgają po rockowy repertuar. Takie utwory szczególnie trafiają do jurorów, którzy związani są ze sceną rockową - w jury zasiedli m.in. Anja OrthodoxClosterkellera, Krzysztof Jaryczewski (ex-Oddział Zamknięty), Karolina Andrzejewska z Batalion d’Amour i Michał StawińskiNeuOberschlesien.

Zobacz także: Śpiewajmy razem. All Together Now - Jurorzy [PEŁNA LISTA]

W 5. odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” oprócz solistów pojawił się również kobiecy duet. Kornela Wysocka i Rafaela Maruska wzięły się za repertuar AC/DC i wybrały przebój „You Shook Me All Night Long”. Kobiety żartowały, że jeśli wygrają konkurs to pieniądze przeznaczą na zakupy. Niestety nie przeszły do kolejnego etapu - z dziewczynami zaśpiewało 83 jurorów.

Śpiewajmy razem. All Together Now: Uczestniczki zaśpiewały hit AC/DC

Śpiewajmy razem. All Together Now - rockowi uczestnicy talent show

W 1. odcinku Mateusz Łopaciuk zaśpiewał „Knockin’ On Heaven’s Door”, natomiast Patrycja Pałucka wykonała utwór „Królowa łez” Agnieszki Chylińskiej. W kolejnej odsłonie programu uczestnik zaprezentował cover Perfectu. Natomiast w 5. odcinku jedna z uczestniczek wykonała cover Maanamu, nie zabrakło również poruszającego wykonania piosenki Czesława Niemena.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News AcDc Śpiewajmy razem All Together Now