06.09.2018 08:57

„Śpiewajmy razem. All Together Now”: Jak rockowi muzycy wypadli w jury w 1. odcinku?

W 100-osobowym jury programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” nie zabrakło też rockmanów. Jak zaprezentowali się w nowych rolach?

Śpiewajmy razem: All together now - rockowi jurorzy
foto: TRICOLORS/EAST NEWS

5 września 2018 na Polsacie wystartował nowy program telewizyjny „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Jest to nietypowy talent show ze względu na ilość jurorów, których jest aż 100. Uczestnicy muszą swoim występem zachęcić do wspólnego śpiewania jak największą liczbę jurorów. Do finału natomiast przejdzie dwójka uczestników z najwyższą liczbą śpiewających z nimi jurorów.

Przewodniczącą jury jest znana wokalistka Ewa Farna. Oczywiście wśród sędziów nie mogło zabraknąć muzyków ze świata rocka. W programie „Śpiewajmy razem. All Together Now” pojawili się Anja Orthodox z Closterkellera, Krzysztof „Jary” Jaryczewski, znany z Oddziału Zamkniętego, czy Michał Stawiński z NeuOberschlesien oraz Karolina Andrzejewska, wokalistka Batalion d'Amour.

Zobaczcie, jak rockmani ćwiczą przed programem:

„Śpiewajmy razem. All Together Now”: Jak zaprezentowali się rockowi muzycy w jury w 1. odcinku?

Oczywiście wszyscy jurorzy dzielą się zdjęciami z programu. Szczególnie Anja Orthodox chętnie pozuje do wspólnych zdjęć.

Również Karolina Andrzejewska chętnie udostępniała nagrania z planu talent show:

Program „Śpiewajmy razem. All Together Now” poprowadził popularny kabareciarz Igor Kwiatkowski, były członek grupy Paranienormalni.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Śpiewajmy razem All Together Now