06.09.2018 10:37

„Śpiewajmy razem. All Together Now”: Uczestnicy wykonali utwory Boba Dylana i Chylińskiej

Nowy talent show zadebiutował na antenie Polsatu. 100-osobową grupę jurorów w pierwszym odcinku szczególnie zachwyciły wykonania Mateusza Łopaciuka i Patrycji Pałuckiej.

„Śpiewajmy razem. All Together Now”: Uczestnicy wykonali utwory Boba Dylana i Chylińskiej
foto: kadr z wideo

Nowy show wokalny TV Polsat zdecydowanie wyróżnia się na innych programów tego typu. Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji jury jest tak liczne – zamiast zwyczajowych trzech czy czterech sędziów, jest ich aż… stu.

Uczestnicy „Śpiewajmy razem. All Together Now” – soliści, duety lub zespoły – muszą przekonać do siebie jak największą liczbę jurorów, którzy wyrażają swoją aprobatę… wstając i śpiewając razem z nimi.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” – 1. odcinek

5 września 2018 na antenie Polsatu wyemitowano pierwszy odcinek „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Jak na razie jurorom najbardziej spodobały się występy Mateusza Łopaciuka i Patrycji Pałuckiej.

Ten pierwszy zaśpiewał „Knockin’ On Heaven’s Door” Boba Dylana, spopularyzowany w wersji Guns N’ Roses, zaś Patrycja przedstawiła brawurową wersję „Królowej łez” Agnieszki Chylińskiej. Ich wykonania skłoniły do powstania ponad 90 jurorów!

Zobaczcie sami, jak wypadli ci wokaliści w premierowym odcinku „All Together Now”:

„Śpiewajmy razem. All Together Now” – jurorzy

W gronie jury „All Together Now” znalazły się także gwiazdy polskiej muzyki. Przewodniczącą sędziów programu jest Ewa Farna, a występy uczestników oceniają również Anja OrthodoxClosterkellera, Krzysztof Jaryczewski (ex-Oddział Zamknięty), Karolina Andrzejewska z Batalion d’Amour i Michał StawińskiNeuOberschlesien.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” – kiedy i gdzie oglądać?

Program można oglądać od 5 września 2018 w każdą środę na antenie TV Polsat o 20:30.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Śpiewajmy razem All Together Now