04.10.2018 11:12

Śpiewajmy razem. All Together Now: Uczestniczka zaśpiewała przebój Maanamu

Wokalistka zaprezentowała cover „Cykady na Cykladach” grupy Maanam. Czy porwała jury?

Maanam w Śpiewajmy Razem All Together Now
foto: kadr z wideo

 „Śpiewajmy razem. All Together Now” to nowy program telewizyjny Polsatu, w którym uczestnicy śpiewają przed 100-osobowym jury. Wokalista musi swoim występem zachęcić jak największą liczbę jurorów do wspólnego śpiewania. Oczywiście, im więcej jurorów zaśpiewa z uczestnikiem, tym lepiej. Przewodniczącą „ściany jurorów” jest Ewa Farna, zaś program prowadzi Igor Kwiatkowski, założyciel Kabaretu Paranienormalni.

Zobacz także: Śpiewajmy razem. All Together Now - Jurorzy [PEŁNA LISTA]

W 5. odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”  Karolina Zygner zdecydowała się zaśpiewać utwór Maanamu „Cykady na Cykladach” i liczyła, że porwie do wspólnego śpiewania rockowych artystów. Kobieta wyznała, że nagrodę pieniężną przeznaczyłaby na kupno Harleya. Jej występ porwało 73 jurorów.

Śpiewajmy razem. All Together Now - uczestniczka zaśpiewa piosenkę Maanamu

Anja Orthodox pochwaliła uczestniczkę:

"

Jesteś czadową laską. Zdecydowanie czuć od ciebie potencjał do mocniejszej muzy. Popieram cię, życzę szczęścia. "

Jest to kolejna wokalistka, która postanowiła wykonać cover Maanamu w talent show. W programie The Voice of Poland 2018 uczestniczka doprowadziła jurorów do płaczu śpiewając „Krakowski Spleen” Maanamu.

Śpiewajmy razem. All Together Now - rockowi uczestnicy talent show

W 1. odcinku nie zabrakło rockowych konkursantów - Mateusz Łopaciuk zaśpiewał „Knockin’ On Heaven’s Door”, natomiast Patrycja Pałucka wykonała utwór „Królowa łez” Agnieszki Chylińskiej. W kolejnym odcinku uczestnik zaprezentował cover Perfectu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Maanam Śpiewajmy razem All Together Now