Śpiewajmy razem. All Together Now: Uczestniczka zaśpiewała przebój Maanamu

Aleksandra Degórska
04.10.2018 11:12
Śpiewajmy razem. All Together Now: Uczestniczka zaśpiewała przebój Maanamu Fot. kadr z wideo

Wokalistka zaprezentowała cover „Cykady na Cykladach” grupy Maanam. Czy porwała jury?

 „Śpiewajmy razem. All Together Now” to nowy program telewizyjny Polsatu, w którym uczestnicy śpiewają przed 100-osobowym jury. Wokalista musi swoim występem zachęcić jak największą liczbę jurorów do wspólnego śpiewania. Oczywiście, im więcej jurorów zaśpiewa z uczestnikiem, tym lepiej. Przewodniczącą „ściany jurorów” jest Ewa Farna, zaś program prowadzi Igor Kwiatkowski, założyciel Kabaretu Paranienormalni.

Zobacz także: Śpiewajmy razem. All Together Now - Jurorzy [PEŁNA LISTA]

W 5. odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”  Karolina Zygner zdecydowała się zaśpiewać utwór Maanamu „Cykady na Cykladach” i liczyła, że porwie do wspólnego śpiewania rockowych artystów. Kobieta wyznała, że nagrodę pieniężną przeznaczyłaby na kupno Harleya. Jej występ porwało 73 jurorów.

Śpiewajmy razem. All Together Now - uczestniczka zaśpiewa piosenkę Maanamu

Anja Orthodox pochwaliła uczestniczkę:

Jesteś czadową laską. Zdecydowanie czuć od ciebie potencjał do mocniejszej muzy. Popieram cię, życzę szczęścia.

Jest to kolejna wokalistka, która postanowiła wykonać cover Maanamu w talent show. W programie The Voice of Poland 2018 uczestniczka doprowadziła jurorów do płaczu śpiewając „Krakowski Spleen” Maanamu.

Śpiewajmy razem. All Together Now - rockowi uczestnicy talent show

W 1. odcinku nie zabrakło rockowych konkursantów - Mateusz Łopaciuk zaśpiewał „Knockin’ On Heaven’s Door”, natomiast Patrycja Pałucka wykonała utwór „Królowa łez” Agnieszki Chylińskiej. W kolejnym odcinku uczestnik zaprezentował cover Perfectu.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.