13.09.2018 11:58

Śpiewajmy razem. All Together Now: Uczestnik zaśpiewał przebój Perfectu

W 2. odcinku talent show „Śpiewajmy razem. All Together Now” jeden z wokalistów zdecydował się na utwór Perfectu. Czy przekonał do siebie jurorów?

Śpiewajmy Razem. All together Now
foto: kadr z wideo

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to najnowszy program Polsatu. Nie jest to jednak zwykły talent show, bowiem tym razem widzimy aż 100 jurorów siedzących na wielkiej „ścianie”. Uczestnik musi podczas swojego występu zachęcić jak największą liczbę jurorów do wspólnego śpiewania. Im więcej sędziów zaśpiewa z kandydatem, tym więcej zdobędzie punktów.

Zobacz także: Śpiewajmy razem. All Together Now - Jurorzy [PEŁNA LISTA]

Przewodniczącą jury jest Ewa Farna, natomiast program prowadzi Igor Kwiatkowski, założyciel Kabaretu Paranienormalni. Już w 1. odcinku nie zabrakło rockowego akcentu - Mateusz Łopaciuk zaśpiewał „Knockin’ On Heaven’s Door”, natomiast Patrycja Pałucka wykonała utwór „Królowa łez” Agnieszki Chylińskiej.

Śpiewajmy razem. All Together Now - uczestnik zaśpiewał przebój Perfectu

Również podczas 2. odcinku 12 września 2018 jeden z uczestników zdecydował się na rockowy repertuar - Krzysztof Gorczak z Białegostoku wykonał słynny hit grupy Perfect „Ale w koło jest wesoło” i zdobył 59 głosów.

Kolejne odcinki „Śpiewajmy razem. All Together Now” będą emitowane w każdą środę na antenie TV Polsat o 20:30.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Śpiewajmy razem All Together Now